High League

Alan Kwieciński o pojedynku Bomba vs Murański: „Ta walka była ustawiona. Zero charakteru, zero czegokolwiek”

Alan Kwieciński wypowiedział się na temat walki Mateusza Murańskiego z Pawłem Bombą, którą niespodziewanie zwyciężył skazywany na porażkę „Scarface”.

Przed galą High League 5 niemal wszyscy stawiali „Murana” w roli ogromnego faworyta. Bomba miał za sobą dwie błyskawiczne porażki przez ciężkie KO. Najpierw w kilkanaście sekund został znokautowany przez „Tarzana”, a następnie po pierwszym ciosie „Ferrariego” padł nieprzytomny na deski.

Alan o walce Murański vs Bomba

Kiedy jednak doszło do pojedynku z Murańskim, będący sporym underdogiem „Scarface” mocno zaskoczył wszystkich widzów. Od początku dominował w starciu na zasadach K-1, mocno okopując nogę rywala i wygrywają kolejne odsłony.

Bezradny Murański zaczął obalać swojego przeciwnika tak, jakby toczył pojedynek w formule MMA. Po kolejnych sprowadzeniach do parteru oraz ostrzeżeniach ze strony sędziego w końcu arbiter przerwał walkę i zdyskwalifikował „Murana”.

W ostatnim wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco na temat walki wypowiedział się Alan Kwieciński, który przyznał, że jego zdaniem pojedynek ten był ustawiony:

Sami widzieliście. Moim zdaniem walka z Murańskim była ustawiona. Tam było zero charakteru, zero czegokolwiek tak naprawdę i sądzę, że ta walka była ustawiona – przyznał Alan.

Sprawdź!  Całkowita dominacja Dawida Załęckiego! Nokautuje Alana w pierwszej rundzie! Kwieciński bez szans!

Co ciekawe, to już kolejny pojedynek, o którym Kwieciński stwierdził, że był ustawiony. Niedawno w wywiadzie dla FAME NEWS o starciu Najman vs Jóźwiak powiedział – Najman dostał obcierkę i siadł na dupę. Sądzę, że to była ustawka. Obcierka i… Co tu dużo mówić. Takie jest moje zdanie.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.