Clout MMA

Scarface nie zawalczył na Clout MMA, ale pojawił się przed kamerami! Zbił piątkę z Ferrarim (VIDEO)

Paweł Bomba po raz kolejny zaskoczył kibiców. Ze względów prawnych nie mógł wziąć udziału w Clout MMA, ale pojawił się na innym wydarzeniu.

„Scarface” na sobotniej gali miał zawalczyć z Dominikiem Pudzianowskim. Dzień przed wydarzeniem sąd odwołał jego przerwę w odbywaniu kary i wydał za nim list gończy. Oznacza to, że kiedy zostanie zatrzymany, policja doprowadzi go do zakładu karnego.

Bomba pojawił się przed kamerami

Oznaczało to, że nie pojawi się na Clout MMA, a jego miejsce zajął Błażej Augustyn, który na dystansie trzech rund zdominował Pudzianowskiego i zwyciężył swój debiut w klatce. Co ciekawe, już podczas trwania gali Bomba do sieci trafiło nagranie z Bratysławy, gdzie odbywał się turniej pokerowy z udziałem „Ferrariego” oraz „Don Kasjo”.

Niespodziewanie Bomba podczas transmisji na żywo podszedł do Amadeusza i przybił z nim piątkę. Film wywołał ogromne zamieszanie ze względu na prawną sytuację „Scarface’a”, a także rzekomy konflikt z gwiazdą FAME. Wygląda na to, że zła krew pomiędzy freak fighterami była jedynie sposobem na przyciągniecie uwagi kibiców.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.