The War

Adam Soroko prosi o pomoc. Denis Załęcki odpowiada! „Jeśli to czytasz, odezwij się, bo…”

Denis Załęcki odpowiedział na nagranie Adama Soroko, który po raz kolejny zabrał głos po tym, jak zrezygnował z pojedynku ze „Stiflerem” kilka godzin przed galą.

Soroko za pośrednictwem serwisu YouTube przekazał, że właśnie odwieszono mu wyrok pozbawienia wolności i wraca do więzienia na półtora roku. W nagraniu stwierdził, że jest to wina adwokat.

– Jestem po badaniach, mam od ch*ja wrzodów, jakieś wżery. Moje narkotyczne życie daje teraz o sobie znak, dlatego tak schudłem i się przestraszyłem. Dowiaduje się, że Pani Wioletta Stolarczyk moja adwokat, za co bardzo dziękuję – za swoją opieszałość. Moi drodzy właśnie mi odwiesili półtora roku, które mieli mi zawiesić.

Zawodnik postanowił również zwrócić się z prośbą o pomoc w sprawie odwieszenia wyroku:

– Moi drodzy, chciałbym was prosić, jeżeli macie możliwość pomocy adwokackiej w tej sprawie, ponieważ myślę, że to jest niedociągnięcie systemowe to, że teraz znów pójdę siedzieć, bo znowu stworzą ze mnie potwora moi drodzy (…). Nie ćpam, nie piję, nie palę i mam skończyć w kryminale. Pozdrawiam i tych, którzy mogą pomóc, proszę o pomoc.

Denis Załęcki odpowiada na nagranie Adama Soroko

Za pośrednictwem Facebooka w jednym z komentarzy na nagranie odpowiedział „Bad Boy”. To właśnie za sprawą walki w jego organizacji The War Soroko zyskał dużą rozpoznawalność w sieci, a Internauci chcieli ponownie zobaczyć go w akcji.

Sprawdź!  (VIDEO) Aras przed The War 2: "Nie daję się złapać w jakieś gierki. Ludzie piszą, że jestem zdecydowanym faworytem, ale..."

Załęcki przekazał, aby Soroko odpowiedział na tę wiadomość, gdyż od dłuższego czasu nie może nawiązać z nim kontaktu.

– Adam, jeśli to czytasz, to odezwij się, bo nie mogę się z Tobą skontaktować już dłuższy czas. Pozdro.

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.