PRIME SHOW MMA

Tym razem dojdzie do walki? Soroko powraca i zmierzy się ze „Stiflerem” na Prime Show MMA 4!

Organizacja Prime Show MMA ogłosiła właśnie kolejny pojedynek, który znalazł się na karce walk czwartej edycji. Ponownie zestawiono zawodników, którzy mieli zmierzyć się na debiutanckiej gali.

Podczas Prime Show MMA 1 mieliśmy zobaczyć pojedynek znanego z The War Adama Soroko oraz Damiana „Stiflera” Zduńczyka. Była to jedna z najbardziej wyczekiwanych walk. Niestety Soroko zrezygnował z udziału w gali zaledwie kilka godzin przed starciem.

Freak fighter opuścił hotel i nie zmierzał wrócić na galę, mimo że włodarze próbowali go przekonać do pojedynku ze „Stiflerem”. Federacja dała mu jednak drugą szansę i podczas drugiej edycji zmierzył się z Pawłem Tyburskim. Walka zakończyła się już w pierwszej rundzie po dominacji „Tyboriego”.

Na tej samej gali „Stifler” stanął przed wielkim wyzwaniem i zmierzył się z „Bombardierem”. Pojedynek przebiegł tak, jak większość przewidywała. Senegalczyk szybko sprowadził rywala do parteru i zasypał go mocnymi ciosami, a sędzia chwilę po rozpoczęciu starcia, musiał już je przerwać.

Teraz obaj zawodnicy wracają po porażce i staną do walki podczas gali Prime Show MMA 4. Federacja tak zapowiedziała zestawienie, do którego ma dojść 26 listopada:

Sprawdź!  (VIDEO) Oficjalne oświadczenie Adama Soroko! Szokujące słowa prosto ze szpitala: "Czeka mnie badanie, którego bardzo się obawiam. Podejrzewam, że…"

– Na pierwszym historycznym PRIME finalnie nie doszło do ich starcia, ale o niczym nie zapominamy!

Teraz ta walka jest pewna i już 26 listopada poznamy zwycięzcę tego pojedynku.

Obaj przegrali swoje ostatnie walki i po tych porażkach są głodni zwycięstwa, ale wygrany może być tylko jeden.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.