PRIME SHOW MMA

Adam Soroko nie zawalczy na Prime Show MMA! „Boxdel” komentuje! „Kiedy powiecie ludziom, że Soroko wypadł?”

Adam Soroko miał zadebiutować dzisiaj w formule MMA i zawalczyć w nowej na polskim rynku organizacji freak fightowej. Niestety nie dojdzie do wyczekiwanego starcia.

Adam Soroko to zawodnik, który w krótkim czasie zyskał sporą rozpoznawalność za sprawą walki na gali The War. Fighter wziął udział w turnieju, gdzie po soccer kicku został wyeliminowany, a następnie w ostrych słowach przepraszał swojego rywala.

Kiedy nagrania z wywiadów obiegły Internet Soroko, stał się na tyle popularny, że organizacja Prime Show MMA postanowiła dać mu szansę na walkę. Ten jednak jej nie wykorzystał. Na dzisiejszej gali w łódzkiej Atlas Arenie miał zawalczyć ze „Stiflerem”.

Był to pojedynek, na który czekało wielu kibiców. Znaczna większość skazywała Damiana Zduńczyka na porażkę, jednak ten mocno przygotowywał się do starcia z faworyzowanym Soroko. Niestety nie miał okazji zaprezentować swoich umiejętności.

Jak się okazało, Soroko zrezygnował z walki. Jeszcze na wczorajszym media treningu mogliśmy zobaczyć zawodnika naładowanego energią, który nie mógł doczekać się dzisiejszego starcia. W wywiadach zapowiadał, że zamierza roznieść swojego rywala.

Informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, jednak na social mediach trenera Norberta Daszkiewicza pojawił się post, że „Stifler” jest gotowy do walki, ale jego rywal zniknął.

Więcej w tej sprawie przekazał „Boxdel”, który zamieścił na Twitterze taki wpis:

Sprawdź!  (VIDEO) Mateusz Murański zamierza znokautować Kasjusza Życińskiego! "Ja nie przypuszczam. Ja wiem, że będzie nokaut"

– Jóźwiak, kiedy powiecie ludziom ze Soroko wypadł? Jak już ludzie kupią?
Nie pokazaliście go na prezentacji, bo uciekł z Łodzi tak, jak mówią wszyscy zawodnicy wasi, którzy do mnie dzwonili.
Jesteś tragiczny koleś.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.