PRIME SHOW MMA

Alan nokautuje dwóch rywali w jednej walce! Nie dał im żadnych szans!

Za nami kolejne freakowe starcie na gali Prime Show MMA. Tym razem zobaczyliśmy jednak walkę w bardzo nietypowej formule, gdyż był to pojedynek 2vs1.

Na ostatnią chwilę do karty walk dodano pojedynkiem, na który zdecydował się Alan Kwieciński. Fighter stanął przed sporym wyzwaniem, gdyż zawalczył z dwoma rywalami na raz i zrobił to zaledwie 2 tygodnie po ostatnim starciu.

5 lutego „Alanik” wystąpił na gali High League 2 i w głośnym pojedynku zmierzył się z Denisem Załęckim. Starcie odbyło się na zasadach K-1, a po trzech rundach sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięstwo „Bad Boya”, który dominował we wszystkich odsłonach.

Kwieciński nie odniósł jednak większych obrażeń i w dniu ostatniej konferencji dostał telefon z Prime Show MMA, które zaproponowało mu walkę 2vs1. Co ciekawe, to właśnie Alan był sporym faworytem tego zestawienia. Jego rywale nie mieli bowiem żadnego doświadczenia w klatce.

W klatce Alan zmierzył się z Kubą Lasikiem i Rafałem Pazikiem. Wcześniej przed walką zapowiadał, że jego plan to szybkie wyeliminowanie jednego rywala i później skupienie się na drugim. Zapowiedział jednak, że nie zamierza szybko kończyć tego starcia, najpierw pobawi się w klatce z przeciwnikiem, który pozostał w walce.

Sprawdź!  "Don Diego" wyśmiewa Denisa oraz uderza w federację PRIME: "Moda na pajacowanie dobiega końca!"

OGLĄDAJ PRIME SHOW MMA NA ŻYWO – TUTAJ <

RELACJA

Runda 1:

Alan ruszył do przodu, i po ostrej awanturze w stójce Lasik został znokautowany, ale wstał. Po ostrej wymianie z obu stron Jakub Lasik padł na deski po kolanie. Alan w pewnym momencie świetnymi kopnięciami położył na deski obu rywali, ale obaj wstali i kontynuowali walkę. Po kolejnym wznowieniu walki Lasik został ciężko znokautowany wysokim kopnięciem, jego los podzielił Rafał Pazik. Przez to że Kuba Lasik został 3 razy znokautowany wypadł z tej rywalizacji. Runda miała szalona tempo i niezwykle trudno było połapać co się dzieje w danym momencie.

Runda 2:

Alan od razu ruszył do przodu i po świetnej akcji zakończonej kopnięciem na korpus posłał Rafała na deski. Po wznowieniu walki Alan znów zasypał przeciwnika ciosami i znokautował go po świetnym kopnięciu. Pazik wstał, ale po krótkiej chwili po ponownym kopnięciu znokautował rywala kończąc ostatecznie tą szaloną rywalizację.

Alan Kwieciński pokonał przez nokaut Jakuba Laska i Rafała Pazika

Karta walk Prime Show MMA:

Sprawdź!  (VIDEO) "Stifler" w znacznie lepszej formie! Jest coraz mniejszym underdogiem w walce z "Bombardierem"

Walka wieczoru:

 • Kamerzysta vs Kruszwil

Co-main event:

 • Don Kasjo vs Muran

Karta główna:

 • Soroko vs Stifler
 • Medusa vs Dawid Narożny
 • Jaś Kapela vs Ziemowit Kossakowski
 • Paweł Tyburski vs Łukasz Lupa
 • Queen of the Black vs Ola Okrzesik
 • Puszbarber vs Sobota
 • Alan Kwieciński vs Kuba Lasik&Rafał Pazik
 • Ztrolowany vs Hecman
 • Wiola Kotelecka vs Oliwia Sadkowska
 • Adrian Cios vs Dawid Ambro
 • Paweł Całkowski vs Sergiusz Zając

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.