FAME MMA

Życiński o pozwie FAME na milion złotych: „Próbowali nam galę zniszczyć. Dopiero jak zobaczyli, że wyszło, to…”

Kasjusz Życiński odniósł się do pozwu na milion złotych, jakim zagroziła mu organizacja FAME w związku ze złamanie zapisów kontraktu.

„Don Kasjo” przez długi czas był związany z organizacją FAME, jednak niespodziewanie postanowił zakończyć z nimi współpracę i przeszedł do Prime Show MMA. Początkowo zapewniał, że będzie realizował się w roli włodarza i szybko nie powróci do oktagonu.

Na krótko przed galą do karty walk dodano jednak kilka zestawień, w tym walkę Kasjusza Życińskiego, który zmierzył się z Mateuszem Murańskim. Dzień po pierwszej gali nowej federacji FAME zorganizowało konferencję, podczas której włodarze ogłosili, że „Don Kasjo” zostanie pozwany na milion złotych.

Chciałbym tutaj poinformować, że z racji tego, że każdy zawodnik, ja też tak miałem, ma zakaz konkurencji nawet po zakończeniu umowy na kilka miesięcy. I Kasjusz miał zakaz konkurencji na 12 miesięcy od zakończenia jego umowy, a jednak ten zakaz złamał, to FAME MMA zdecydowało się go pozwać na kwotę milion złotych – przekazał Sylwester Wardęga.

Do sytuacji Kasjusz Życiński odniósł się podczas jednego z ostatnich live’ów, na których oglądał i komentował konferencję FAME oraz odpowiadał na pytania kibiców.

Sprawdź!  (VIDEO) "Ferrari" porównuje się do... Islama Makhacheva! "Mam asa w rękawie, zobaczycie sami!"

– Damy radę, w nas, w całej ekipie siła. No trudno, jak im brakuje hajsu. Tu narzekali na nas, że niby niewypłacalni, a chyba brakuje im hajsu, to jakimiś pozwami… Tylko że dopiero jak zobaczyli, że wyszła nam gala, gdzie próbowali ją zniszczyć, podkupowali komenterię.

– Na razie to oni tylko gadają, dopiero jak gala odniosła sukces, to taki pozew zrobili. Przecież wiedzieli już dawno, że poszedłem. To teraz nagle? Wcześniej nic nie gadali, teraz nagle pozew za milion, to dziwne. Wszyscy latają po różnych federacjach, a oni… Ale… spoko.

Życiński wyjaśnił również, że organizacja Prime Show MMA nie zamierza karać Adama Soroko za to, że w dniu gali wycofał się z walki. Przy okazji „Don Kasjo” wbił szpilę w konkurencyjną federację FAME:

– Nam nie zależy, żeby mu jakieś kary robić. To FAME zależy, żeby na gościu, na którym zarobili multum milionów, to teraz kary mu wpierdalać.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Hitowe starcie na FAME 13! Norman Parke zawalczy z "Popkiem"!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.