KSW

Znamy datę powrotu Pudziana? Szef KSW zdradza plany!

Martin Lewandowski zdradził wstępne plany na powrót Mariusza Pudzianowskiego do klatki KSW.

„Pudzian” ostatnie dwie walki w okrągłej klatce zakończył na tarczy. Najpierw w hitowym starciu Mamed Khalidov skończył go w niecałe dwie minuty. Kilka miesięcy później były strongman nie potrafił skończyć w pierwszej rundzie Artura Szpilki. Przypłacił to nokautem w zaledwie 31 sekund od rozpoczęcia drugiej rundy.

Ostatnia porażka Mariusza Pudzianowskiego miała miejsce na gali Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. Gwiazdor wciąż nie powrócił do klatki KSW, ale organizacja ma już na niego wstępny plan.

Zdradził go w wywiadzie dla Klatka po klatce Martin Lewandowski:

No taki jest plan, żeby zawalczył, ale nie chcę tego potwierdzać. Chcę usłyszeć od nich, że czerwiec pasuje. Taki był plan, taką dostali propozycję. Nie chcę zapowiedzieć, że to będzie gala z Mariuszem, bo państwo Pudzianowscy mogą mieć inną perspektywę.

Kolejnym naturalnym pytaniem było z kim Pudzianowski mógłby się zmierzyć? Szef KSW nie ukrywa, że musiałby to przeciwnik odpowiedniego kalibru, bo „Pudzian” znalazłby się w samym czubie karty walk:

Sprawdź!  Michalski nokautuje w pierwszej rundzie! Leśko zdemolowany! [WIDEO]

Jak nie main, to co-main event, więc przeciwnik musi być dobrze dopasowany. Też trzeba brać pod uwagę ostatnie przygody, które nie poszły po jego myśli – powiedział Lewandowski, po czym doprecyzował, o jakim rywalu mowa. – Raczej z zagranicy. Z Polski nikogo nie widzę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.