MMA

Marcin Tybura pojawi się na Hybrid MMA 4! Gość specjalny prosto z UFC

Zaledwie 10 dni dzieli nas od gali Hybrid MMA 4. Organizacja przekazała, że w Zielonej Górze pojawi się wyjątkowy gość specjalny. Będzie to Marcin Tybura z organizacji UFC!

Kolejna gala organizacji Hybrid MMA odbędzie się już 20 kwietnia w Zielonej Górze. Na kibiców czeka wiele pojedynków, które odbędą się w przeróżnych formułach. Dojdzie do starć zarówno stójkowych, w formule MMA, jak i cage boksie.

Podczas Hybrid MMA 4 zobaczymy aż 16 pojedynków, a udział w nich wezmą zarówno sportowcy, jak i influencerzy. Organizatorzy podzielili kartę walk na część sportową oraz freakową. W tej drugiej zawalczą m. in. Piotr Tyburski, czy Przemysław Szyszka.

Tybura gościem specjalnym Hybrid MMA 4

Wczoraj organizatorzy przekazali, iż podczas wydarzenia w Zielonej Górze pojawi się też zawodnik UFC, Marcin Tybura. „Tybur” będzie gościem specjalnym, a jego osoba podniesie zainteresowanie Hybrid MMA 4:

Na wydarzeniu Hybrid MMA 4 – NEXT LEVEL Gościem Specjalnym będzie Marcin Tybura!
Polski zawodnik mieszanych sztuk walki wagi ciężkiej, zwycięzca turnieju M-1 Grand Prix 2013 oraz mistrz M-1 Global wagi ciężkiej w latach 2014–2015, od 2015 związany z Ultimate Fighting Championship i aktualnie będący TOP 8 wagi ciężkiej tej organizacji!
Już 20 kwietnia w Zielonej Górze pojawi się czołówka polskiego MMA, więc nie może zabraknąć tam również Ciebie!

Cały czas są dostępne bilety na galę, które możesz zakupić – TUTAJ – W ofercie znajdziesz zwykłe wejściówki, jak również bilety VIP.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.