GROMDA

Don Diego typuje swoją walkę o pas GROMDY! „Nie zobaczymy piątej rundy. Skończę go w…”

Już 26 maja odbędzie się gala GROMDA 13, podczas której zobaczymy wyczekiwany pojedynek pomiędzy Mateuszem Kubiszynem i Bartłomiejem Domalikiem.

Nadchodzące starcie wyłoni pierwszego mistrza GROMDY i będzie finałem turnieju, w którym wzięli udział najlepsi zawodnicy organizacji. Kibice nie mogą już doczekać się hitowej walki, a dodatkowe emocje zapewnia fakt, że obaj fighterzy są niepokonani w pojedynkach na gołe pięści.

„Don Diego” przed walką o pas GROMDY

Co ciekawe, panowie mieli już wcześniej okazję spotkać się w ringu. W 2019 roku stoczyli wyrównane starcie na zasadach kickboxingu, które zakończyło się remisem. Tym razem będzie inaczej, gdyż pas GROMDY musi trafić do któregoś z zawodników.

Kubiszyn zapytany o nadchodzące starcie w rozmowie z bokser.org przyznał, że jego zdaniem nie zobaczymy piątej rundy nieograniczonej czasowo, gdyż wszystko rozwiąże się w czwartej odsłonie:

– 26 maja odpalamy karabiny i zdobywam pas mistrzowski. (…) Myślę, żeby przede wszystkim wygrać. Po pierwsze już z nim walczyłem. Po drugie bardzo dużo odsłonił w walce z „Goatem”. Tutaj będzie duże nie tyle, że szachowanie, ale duża różnica stylowa. (…) Nie zobaczymy piątej rundy. Obstawiam, że skończy się w czwartej rundzie. Undisputed champion „Don Diego”.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.