UFC

Znamy walkę wieczoru UFC 300! Alex Pereira zmierzy się z byłym mistrzem!

Dyrektor generalny UFC Dana White dopełnił swojej obietnicy. Oficjalnie poznaliśmy walkę wieczoru gali UFC 300. Alex Pereira stanie do obrony pasa kategorii półciężkiej!

Jubileuszowy event największej organizacji MMA na świecie będzie miał miejsce już 13 kwietnia. Dana White ogłaszał pojedynek za pojedynkiem, ale wszyscy oczekiwali tylko jednego ogłoszenia. Kto zawalczy w walce wieczoru UFC 300?

Spekulacji było multum. Alex Pereira sugerował w social mediach, że ruszy po trzeci pas, co sugerowało walkę o tymczasowy tytuł z Tomem Aspinallem. Brytyjczyk również był przymierzany do main eventu jubileuszowej gali. Wreszcie niektórzy uważali, że taka okazja jest idealną szansą na powrót Conora McGregora.

Dana White potwierdza: UFC 300: Pereira vs Hill

CEO UFC już od dawna mówił, że niebawem poznamy walkę wieczoru UFC 300. Przed kilkoma dniami wprost powiedział, że ujawni to na konferencji prasowej po minionym wydarzeniu. Informacja ta pojawiła się wreszcie w social mediach.

W main evencie dojdzie do starcia o pas kategorii półciężkiej. Alex Pereira, który po tytuł sięgnął pokonując Jiriego Prochazkę, przystąpi do pierwszej obrony. Jego rywalem będzie kolejny były mistrz tej dywizji. Jamahal Hill nigdy nie stracił mistrzostwa w walce, gdyż – podobnie jak wcześniej Czech – zawakował pas w wyniku kontuzji.

Sprawdź!  Tyson Fury otwarty na walkę z mistrzem UFC! "Może mieć małe rękawice albo jeśli chce gołe pięści"

Co uważacie o walce wieczoru UFC 300? Dajcie znać w komentarzu.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.