High League

Denis Załęcki zareagował na ogłoszenie walki swojego OJCA z KWIECIŃSKIM! Oberwało się też Kubiszynowi. „Te dwie pruj du**…”

To nie są żarty! Organizacja HIGH League wie, jak to się robi! Właściciele zakontraktowali właśnie Dawida Załęckiego, czyli ojca popularnego „Bad Boya”. Dawid Załęcki na gali HIGH League 3 zmierzy się z… Alanem Kwiecińskim, z którym na ostatniej konferencji doszło do bójki i rękoczynów. Wówczas oberwało się również managerowi Kwiecińskiemu, Filipowi Bątkowskiemu.

Pojedynek odbędzie się jako trzyrundowy extrafight na zasadach K-1 w małych rękawicach, czyli w słynnych piąstkówkach! Dawid Załęcki po raz pierwszy zawalczy w starciu zawodowym i w HIGH League. Ma jednak duże doświadczenie w walkach jako streetfighter. Można być pewnym, że “Crazy” w starciu z “Alanikiem” da z siebie wszystko. Znając charakter jego syna, Denisa, musimy być gotowi na bardzo mocne uderzenia również w wykonaniu Dawida!

Alan Kwieciński przedostatni pojedynek stoczył z Denisem Załęckim, gdzie przegrał przez decyzję sędziowską. Na ostatniej gali FAME MMA 14 również zaliczył porażkę przez decyzję – tym razem z Mateuszem Murańskim.

Jak dobrze wiemy psychika Kwiecińskiego często blokuje go w walkach, pomimo tego, że na treningach wykazuje ogromne umiejętności. Podobnie może być w walce z ojcem Denisa, który jest prawdziwym streetfighterem i jest raczej przesądzone, że narzuci ogromne tempo i będzie chciał szybko skończyć „Alanika”.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis komentuje aferę maczetową: "Dla mnie to jest śmieszne. Wszystko robione pod publikę. Nie róbmy popeliny w Internecie"

Denis Załęcki reaguje

Na tej samej gali zawalczy Denis Załęcki. Jego rywalem będzie mistrz walk na gołe pięści, Mateusz „Don Diego” Kubiszyn. „Bad Boy” w mediach społecznościowych zareagował na ogłoszenie pojedynku Dawid Załęcki vs Alan Kwieciński. Dodatkowo oberwało się Kubiszynowi.

„4 czerwca należy do nas! Te dwie pruj dupy dostaną lekcję życia.” – skwitował na Instagramie Załęcki, dodając, że cały zysk ze sprzedaży PPV przeznaczy dla Domu Dziecka.

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Kursy bukmacherskie na walkę Dawid Załęcki vs Alan Kwieciński

Sprawdź!  Najman o stawkach we freak fightach: "Na pewno nie są to takie kwoty. Często sobie dodają, budują swoją pozycję"

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.