FAME MMA

Zmienione podejście Piotra Szeligi przed FAME 17! „Czyste serducho pomimo tego, że Marcin mnie ciśnie”

Już na początku lutego podczas gali Fame MMA 17 dojdzie do długo wyczekiwanej walki Marcin Wrzosek vs. Piotr Szeliga. Panowie zmierzą się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Konflikt między fighterami zrodził się przy okazji FAME 15, która miała miejsce w sierpniu. „Polish Zombie” obiecał dać „Szeliemu” lekcję pokory za to, że ten zaczepiał dużo od siebie mniejszego „Frania”. Do starcia zawodników miało dojść już na gali z numerem 16, jednak Marcin Wrzosek doznał urazu w bokserskim pojedynku z „Sariusem”.

„Żadnych negatywnych emocji, czyste serducho”

Piotr Szeliga regularnie wrzuca na swój profil na Instagramie przebitki z treningów pod okiem znanego z GROMDY i High League „Don Diego”. W sesji pytań i odpowiedzi, którą urządził w social mediach, „Szeli” przyznał, że jeszcze nigdy nie był tak gotów na walkę.

– Czy wytrzymam do 2. rundy? Jak trzeba będzie to i cały dystans przewalczymy! Jestem tak przygotowany, jak jeszcze nie byłem nigdy w swojej karierze sportów walki. I psychicznie i fizycznie czuję, że jestem gotowy na ten pojedynek i zrobię wszystko, żeby ten pojedynek wygrać. Tego możecie być pewni.

Sporo zmieniło się też w podejściu Szeligi do rywala. Jeszcze kilka miesięcy temu panowie ostro wypowiadali się na swój temat. O ile „Polish Zombie” nadal podchodzi z podobnym nastawieniem, o tyle Piotr zaczął mówić o oponencie z dużym szacunkiem. Podkreśla, że jest on byłym mistrzem KSW i nie zamierza się przejmować się inwektywami, które Wrzosek kieruje w jego stronę.

Sprawdź!  (VIDEO) Don Kasjo vs Nitro: "Jakbym miał takiego ojca, to bym się go wyrzekł. Tylko śpisz i siedzisz na komputerze. Jaki z ciebie pożytek?"

Ja podchodzę do tego pojedynku bardzo, ale to bardzo pro sportowo, bez żadnych negatywnych emocji. Chcę mieć czyste serducho wychodząc do tej walki pomimo tego, że Marcin tam ciśnie i gada na mnie niefajne rzeczy… ja go bardzo szanuję jako sportowca i na pewno będę chciał zrobić wszystko żeby po prostu tę walkę wygrać.

Dam z siebie wszystko. Na przygotowaniach daję z siebie wszystko, więc tutaj nie będzie żadnych wymówek. Nie chcę żadnych wymówek. Ja chcę po prostu wyjść i i zawalczyć z byłym mistrzem KSW.

Kursy bukmacherskie na walkę Wrzosek vs. Szeliga

Walkę „Szeliego”, jak i całą galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.