FAME MMAHigh League

Szeliga dostał to samo pytanie, co Denis! Kogo by uratował? „No oczywiście, że bym…”

Piotr Szeliga za pośrednictwem social mediów przeprowadził Q&A i odpowiedział na kilka pytań swoich kibiców. Jedno z nich dotyczyło Denisa Załęckiego.

W wywiadzie dla fansportu.pl „Bad Boy” został zapytany o to, kogo by uratował – tonącego policjanta czy Piotra Szeligę. W odpowiedzi stwierdził, że ani jednego, ani drugiego, jednak zaznaczył, że nie życzy nikomu śmierci. Całą wypowiedź możesz znaleźć tutaj:

Kogo uratowałby Piotr Szeliga?

Wypowiedź Denisa wywołała spore zamieszanie. Jego słowa skomentowali policjanci bracia Kłeczek, którzy nazwali Załęckiego marginesem społecznym i stwierdzili, że taki człowiek nie powinien być w żaden sposób promowany. Policjanci jednak opublikowali w social mediach fragment, a nie całą wypowiedź „Bad Boya”, ucinając wyjaśnienia, że nie życzy nikomu śmierci.

Cały ich komentarz znajdziesz tutaj – [VIDEO] Słynni policjanci manipulują wypowiedzią Załęckiego! „Taki człowiek jak Denis powinien być marginesem społecznym…”

Teraz jeden z fanów poprzez Instagrama zadał Szelidze takie samo pytanie, jakie dostał ZałęckiGdybyś widział topiącego się Denis i policjanta, którego byś uratował?

Freak fighter nie pozostawił żadnych wątpliwości i zapewnia, że mimo złej krwi, próbował by uratować jednego i drugiego:

Sprawdź!  (VIDEO) Mateusz Murański ostro o Szelidze! "Będziesz z tego rozliczony! Jesteś sz**tą! Będę wycierał tobą podłogę"

W ogóle co to jest za pytanie? No oczywiście, że bym chciał uratować jednego i drugiego. Pomimo jakichś tam ceregieli, które gdzieś tam miały miejsce, no to kurwa ceńmy sobie ludzkie życie. Zarówno na policjanta, jak i na Denisa czeka rodzina w domu.

Na pewno nie chciałbym wybierać pomiędzy którymś z nich. Jakby była taka sytuacja, to bym próbował obu uratować. Proste i logiczne. Tak chyba postąpiłby każdy człowiek.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.