KSW

XTB KSW Colosseum 2. Mamed ma dość pytań o Soldicia? „Przepraszam cię bardzo…” [VIDEO]

Już na początku czerwca największa gwiazda polskiego MMA Mamed Khalidov stoczy kolejną walkę na Stadionie Narodowym. Kilka tygodni przed hitową galą XTB KSW Colosseum 2 pochodzący z Czeczenii wojownik spotkał się z przedstawicielami mediów.

Długo zastanawiano się, z kim Mameda zestawią włodarze KSW. W mediach pojawiały się liczne spekulacje, a pod uwagę brane były największe nazwiska światowego MMA. W tym gronie znaleźli się między innymi Anderson Silva, Lyoto Machida, czy Vitor Belfort.

Ostateczna decyzja dla wielu okazała się być zaskoczeniem. W main evencie XTB KSW Colosseum 2 kibice obejrzą trylogię Mamed Khalidov vs Scott Askham. Obecnie w rywalizacji zawodników jest wynik 1–1. Anglik zwyciężył w 2019 roku jednogłośną decyzją, a 10 miesięcy później został ciężko znokautowany w zaledwie 36 sekund.

Khalidov vs Soldić 2 na Narodowym?

Mamed spotkał się z przedstawicielami mediów na PGE Stadionie Narodowym, gdzie już 3 czerwca wejdzie do klatki. Nie zabrakło oczywiście pytań o potencjalnych przeciwników na drugą edycję Colosseum.

Jeden z dziennikarzy zapytał Khalidova o to, czy padł pomysł ściągnięcia Roberto Soldicia z ONE FC? Chorwat znokautował legendę KSW w grudniu 2021 roku i obiecał Mamedowi rewanż. Jego kontrakt z federacją wkrótce jednak wygasł, a „RoboCop” zdecydował się dołączyć do singapurskiej organizacji.

Sprawdź!  Znamy kolejnego pretendenta do pasa KSW! Martin Lewandowski potwierdza

Znowu, kurde… Inne pytanie, nie było go. Przepraszam cię bardzo. Kolejne może pytanie…? – odpowiedział jednak szybko Mamed Khalidov dając do zrozumienia, że nie chce poruszać tego tematu.

Sprawdź wywiady z zawodnikami, którzy zawalczą na Stadionie Narodowym:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.