ACA

Zawodnik stracił przytomność! Nieprawdopodobne poddanie na gali ACA! [WIDEO]

Za nami gala ACA: Young Eagles 18, na której jeden z pojedynków zakończył się niesamowitym duszeniem. Fighter skorzystał z wyjątkowo rzadko spotykanej techniki.

Ibrakhim Askhabov, dla którego był to debiut w zawodowym MMA, zmierzył się z bardziej doświadczonym Georgiym Tsugkievem, który w swojej karierze zwyciężył 4 z 7 pojedynków.

Starcie zakończyło się w trzeciej rundzie. Askhabov znalazł się na plecach z rywalem w pozycji bocznej, jednak wykorzystał rzadko stosowaną technikę buggy, oplótł nogi i ręce dokonał rywala. Tym samym unieruchomił rywala.

Tsugkiev wyprowadzał pojedyncze kopnięcia kolanami na ciało, czy też atakował lewą ręką, która była wolna, jednak mimo wszystko nie miał szansy na uwolnienie się.

Kiedy do końca rundy została minuta i 54 sekundy Tsugkiev opadł bezwiednie, lądując głową na macie. Zawodnik, zanim odklepał, stracił przytomność.

Źródło: Twitter

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.