FAME MMA

Zawodnik FAME zaatakowany na imprezie? „Szewcu” pokazał zakrwawioną twarz!

Zawodnik organizacji FAME udostępnił na swoich social mediach zdjęcie po bójce. Freak fighter został pobity podczas imprezy?

Maciej Szewczyk to zawodnik największej organizacji freakowej w Polsce. Stoczył już trzy pojedynki, jednak nie odniósł żadnego zwycięstwa. Zadebiutował na gali FAME 6 w starciu z Dawidem Ambroziakiem, z którym przegrał po niejednogłośnej decyzji sędziów.

Kolejną walkę stoczył na ósmej gali poznańskiej organizacji. Tym razem poniósł porażkę przed czasem. W klatce naprzeciwko niego stanął debiutujący Gamou Fall. Pojedynek zakończył się w drugiej odsłonie, a Szewczyk odklepał po duszeniu.

„Szewcu” powrócił do walki na ostatniej gali FAME 12. Jego rywalem był „Krycha UFC”, który może pochwalić się rekordem 5-1. Pojedynek zakończył się po trzech rundach i sędziowie jednogłośnie wskazali zwycięstwo Krystiana Wilczaka.

Freak fighter ma za sobą zdecydowanie gorszy okres. Nie tylko poniósł kolejną porażkę na FAME, ale został również zaatakowany prawdopodobnie na imprezie. Na swoich social mediach zamieścił zdjęcie z zakrwawiona twarzą.

Kartuzy witają! Chłopaki o zasadach nie słyszeli na kaszubach – napisał pod zdjęciem, po czym dodał na InstaStory – W Legnicy by mieli dzieci zrobione za takie zachowanie.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Boxdel wbija szpilkę w Jóźwiaka: "Zawodnicy z jego federacji i z Prime piszą do mnie, że mam go rozp***dolić"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.