FAME MMA

Trener Okniński o dołączeniu Szeligi do klubu: „Nikt się nie przeciwstawił. U mnie jest…”

Trener Mirosław Okniński zszokował wszystkich swoją decyzją o podjęciu współpracy z Piotrem Szeligą. Jak się okazuje, żaden z jego podopiecznych nie protestował.

Zawodnik FAME MMA za swoje działania stracił wielu kibiców, stał się jedną z najbardziej znienawidzonych osób w środowisku freakowym, a nawet został wyrzucony z grupy menedżerskiej Artnox oraz musiał znaleźć nowego trenera.

Przez ostatnie lata freak fighter współpracował z Mateuszem Kubiszynem, jednak ten przekazał, że nie będzie dłużej przygotowywał „Szeliego” do walk. Niespodziewanie Mirosław Okniński ogłosił, iż Szeliga dołącza do Akademii Sportów Walki Wilanów.

Jego decyzja została mocno skrytykowana przez Internautów, jednak jak wiadomo, trenerowi zależy na kontrowersji i rozgłosie medialnym, a taka wiadomość bez wątpienia to zapewniła.

Podczas wczorajszego cage’a ze studio wykonano telefon do Oknińskiego i zapytano o to, czy pojawili się zawodnicy, którzy byli przeciwni dołączeniu freak fightera do klubu. Trener zapewnia jednak, że nikt nie przeciwstawił się jego decyzji:

– U mnie jest zamordyzm. Zamknąć mordy i do roboty. Nie ważne czy zawodnik z UFC, czy nie z UFC, jak komuś się nie podoba to wypie… Trener rządzi. Nikt się nie przeciwstawił. Nikt. Moje decyzje są absolutne, niepodważalne, jeżeli ktoś uważa, że trener nie ma racji, to nie może grać w tym zespole.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.