FAME MMA

(VIDEO) Zawodnik FAME sparował z prawdziwą legendą! Piotr Pająk pochwalił się treningiem z Saenchaiem!

Zawodnik największej polskiej organizacji freakowej na swoich social mediach pochwalić się sparingiem, jaki stoczył z jedną z największych legend kick-boxingu.

Piotr Pająk ma na swoim koncie pojedynki w PLMMA, FightStar Championship oraz FAME. W organizacji freakowej walczył dwa razy. Najpierw zmierzył się z Alanem Kwiecińskim w kick-boxingu. Po trzech rundach przegrał przez decyzję sędziowską.

Wielu kibiców uważa jednak, że pojedynek powinien zwyciężyć Pająk. Zawodnik dostał szansę zrewanżowania się na gali FAME 10. Tym razem walka odbyła się w formule MMA. Pająk już w drugiej odsłonie w efektowny sposób poddał Kwiecińskiego.

Być może Pająk powróci do klatki już na kolejnej gali FAME 13, która planowana jest na marzec. Freak fighter aktualnie przebywa w Tajlandii, gdzie miał okazję stoczyć sparing z prawdziwą legendą Muay Thai Suphachaim Saenpongem.

Zawodnik znany jako „Saenchai” ma na swoim koncie 316 zwycięstw, 43 porażki i 2 remisy. W przyszłości Pająk planuje również trening z inną legendą Buakawem Banchamekiem.

W Tajlandii Muay Thai jest od razu za buddyzmem… Z prawie każdym można o tym porozmawiać i jeśli jest się zawodnikiem to traktują Cię jak swojego… Miałem okazję potrenować z jednym z dwóch najlepszych zawodników muay thai na świecie.

Z wielkim mistrzem SAENCHAI. Pokazał mi swój styl i swoje sztuczki ! Niesamowite przeżycie i spełnienie jednego z marzeń… Zapraszam na odcinek i na kanał Podróże Wojownika ! Jutro wstawię sparring ! Nie było lekko. Proszę udostępnić – napisał na swoich social mediach Pająk.

Sprawdź!  "Będę wyjaśniał sprawiedliwość w tym internecie je*anym" - Don Kasjo nie zgadza się z decyzją Fame MMA

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.