FAME MMA

Zawodnik FAME może zawalczyć na Wembley z „brazylijskim Jakiem Paulem”! „Poje*ana akcja…”

Znany między innymi z występów na Fame MMA freestyler „Filipek” poprosił kibiców o wsparcie. Raper może wystąpić w turnieju influencerów, który będzie miał miejsce na stadionie Wembley!

Filip Marcinek to członek wytwórni QueQuality, który od kilku lat z mniejszymi i większymi sukcesami występuje w Fame MMA. Raper pokonywał w swojej freakowej karierze między innymi „Sobotę”, czy „Daro Lwa”. Przegrywał natomiast z „Ferrarim”, czy niedawno przez decyzję z Robertem Karasiem.

Niewykluczone, że do kolejnego głośnego występu „Filipka” może dojść już niebawem! Raper poinformował na swoich social mediach, że istnieje duża szansa na to, by wystąpił w bokserskim turnieju influencerów pod nazwą Kingpyn Boxing. Wydarzenie to ma się odbyć na stadionie Wembley! Przeciwnikiem Polaka może z kolei zostać Whinderson Nunes, którego Filip nazwał „brazylijskim Jakiem Paulem”.

Słuchajcie byki, po***ana akcja, ale będę Was prosił o pomoc, bo kto jak nie Wy xD
Jest opcja zawalczenia w Anglii, na Wembley, w turnieju influncerów z całego świata, w formule bokserskiej. Turniej składa się z trzech etapów, każdy gwarantuję Ci jedną walkę. Organizatorom brakuje ósmego do tańca, ciągle jeden zawodnik jest TBA. Tak się składa, że tego TBA wylosowała w drabince największa gwiazda, brazylijski odpowiednik Jake’a Paula, który ma 60 mln na socjalach. Więcej niż nasz kraj. Jest komikiem, robi przeróbki, top2 jutuberów w ich kraju, nevermind, byłby bity, leżałby, płakałby
😃

Sprawdź!  Murański dużym underdogiem na FAME 14! Zapowiada, że ciężko znokautuje Alana!

Jesteśmy już prawie dogadani z organizatorami, mój meneger Filip Bątkowski dokonuje tam prawie cudów, Brazol się jeszcze waha. Zostawcie pod głównym przypiętym postem organizacji na Instagramie komentarz o treści #teamfilipek, by pokazać zasięg. Z góry dziękuje >3 To będzie pojebana akcja jak tam wystąpie a jest już serio blisko

Wspominany przez Marcinka post na social mediach organizacji dostępny poniżej.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.