GROMDA

GROMDA 13: Bilety już w sprzedaży! Zobacz Don Diego vs Balboa na żywo!

Już 26 maja odbędzie się GROMDA 13, na której dojdzie do wyczekiwanego boju „Don Diego” vs „Balboa”. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie trafiły już do sprzedaży!

Mateusz Kubiszyn i Bartłomiej Domalik przeszli długą drogę w swoich karierach walk na gołe pięści. Obaj dotychczas nie zaznali porażki w GROMDZIE, a po drodze pokonywali naprawdę ciężkie przeszkody. Pojedynek na GROMDA 13 będzie drugim w sportowych karierach fighterów.

Panowie pierwszy raz mierzyli się ze sobą jeszcze za czasów kick-boxingu. Na gali HFO ich pojedynek skończył się remisem, ale tym razem nie ma na to szans. Zasady w organizacji Mariusza Grabowskiego pozostają niezmienne i w Mieście Grzechu nie ma czegoś takiego, jak nierozstrzygnięta walka.

Kiedy GROMDA 13? Bilety na galę już w sprzedaży!

Hitowa gala, która walką Don Diego vs Balboa wyłoni mistrza organizacji odbędzie się już za dwa miesiące, 26 maja. Lokalizacją tradycyjnie będzie GROMDA Fight Club mieszczący się w Pionkach.

Tradycyjnie wszystko odbędzie się w klimatycznym anturażu i elitarnym gronie. Z tego też względu liczba biletów, które trafiły do sprzedaży jest ograniczona! Wejściówki na GROMDA 13 możecie nabyć klikając w poniższy link lub baner.

Sprawdź!  Zmiany w rankingu GROMDA! Bardzo duży awans "Jokera"!

-> KUP BILET NA GROMDA 13 <-

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.