FAME MMA

(VIDEO) Mocne słowa Ferrariego w zapowiedzi FAME 17: „Rozumiem, dlaczego nie dostał walki o mistrzostwo świata. To byłoby hańbą dla polskiego narodu”

Do sieci trafiła właśnie mocna zapowiedź main eventu FAME 17. Jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych pojedynków piątkowej gali w Krakowie.

Walka Amadeusza „Ferrariego” Roślika z Kamilem Łaszczykiem przyciąga ogromne zainteresowanie widzów. Nie tylko tym, iż przeciwnicy są mocno skonfliktowani, ale przede wszystkim ze względu na to, że dojdzie do konfrontacji freak fightera z zawodowcem niepokonanym w swojej dyscyplinie, którą jest boks.

-> KLIKNIJ W BANER I KUP PPV NA FAME MMA 17! <-

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie PCiEsaHUPjmDvbfQQsuEjex1jk-_OZVHtsxXInUpXAaFe6q3DWR6wdxrOYK5lGosJBiBq94CMhRzHwY9EMeYSCI6B2Ag-w8XM8yMjLdEq1mt8zKsjk2ndwmAIbPUxX3q3ijcZRWa2B9DZ2qDQMX_oS96MDEQLK1S383In2DfQC92p1-bopvJPKYiRA

Zapowiedź main eventu FAME 17

Na kilka dni przed galą federacja opublikowała zapowiedź main eventu, a już na wstępie „Ferrari” uderzył w swojego przeciwnika takimi słowami – Już teraz po czasie rozumiem, dlaczego nigdy nie dostał walki o mistrzostwo świata. Uważam, że to byłoby hańbą dla polskiego narodu, żeby taki patus reprezentował nasz kraj.

W materiale pojawiły się także urywki z treningów obu zawodników, a kibice są pod dużym wrażeniem tego, jak szybki jest Łaszczyk, który na swoim koncie ma 32 zwycięstwa na zawodowych ringach bokserskich.

Sprawdź!  Szeliga vs Wrzosek na FAME 17! Wiemy, w jakiej formule zawalczą!

Na koniec zawodnicy zwrócili się bezpośrednio do siebie, a „Ferrari” zapowiedział, że to będzie ostatnie starcie w karierze „Szczurka”Co Łaszczyk, myślałeś że to będzie twoja najłatwiejsza walka? Po tym, co ci zrobię, to będzie twoja ostatnia walka.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.