KSW

Zaskakujący wpis Mameda Khalidova! Zawalczy o pas KSW?!

W mediach społecznościowych Mameda Khalidova pojawił się nowy wpis, w którym żywa legenda KSW zasugerowała zaskakujący pojedynek. Czy były mistrz znów zawalczy o pas?

Mamed Khalidov podniósł się po bolesnej porażce z Roberto Soldiciem i odniósł dwa ważne zwycięstwa. Najpierw przeniósł się do kategorii ciężkiej, gdzie w mig rozbił Mariusza Pudzianowskiego. Kilka miesięcy później na Stadionie Narodowym jeszcze szybciej znokautował Scotta Askhama, wieńcząc trylogię z nim na swą korzyść.

W lutym tego roku KSW doprowadziło do hitowej walki legend. Khalidov zmierzył się z Tomaszem Adamkiem w boksie i doskonale radził sobie na tle byłego mistrza świata. Pojedynek jednak zakończyła kontuzja zawodnika MMA. Choć Mamed bardzo chce doprowadzić do rewanżu, to może go czekać zupełnie inne starcie.

Mamed znów zawalczy o pas KSW?!

Pierwszy zawodnik rankingu wagi średniej zamieścił zaskakujący wpis w swoich social mediach. Khalidov wrzucił stare zdjęcie z pasem KSW, które okrasił podpisem zrozumianym przez fanów jako zapowiedź walki mistrzowskiej:

– Stare dobre czasy, ale czuję że czekają na nas lepsze.

Sam Mamed jakiś czas temu przyznał, że nie jest do końca przekonany, czy to pojedynek mistrzowski to dobry pomysł. W najbliższym czasie o tytuł zawalczą Damian Janikowski oraz Paweł Pawlak. Niewykluczone, że zwycięzca mógłby skrzyżować rękawice z Khalidovem na jubileuszowej gali UFC 100.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.