UFC

Hill wbija szpilkę w Błachowicza przed walką na UFC 300! „Nie jestem jak Jan”

Jamahal Hill udzielił wypowiedzi oficjalnej stronie UFC, gdzie porównał się do ostatnich oponentów Alexa Pereiry. W tym oczywiście do Jana Błachowicza.

„Sweet Dreams” już w ten weekend wystąpi w walce wieczoru UFC 300, gdzie zmierzy się z Alexem Pereirą. Obaj panowie zdecydowanie preferują stójkę, co zapowiada arcyciekawe starcie. W stawce znajdzie się oczywiście pas kategorii półciężkiej.

Pojedynek ten możecie obstawić na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Nowi użytkownicy za rejestrację i depozyt otrzymają darmowe 30 zł, a trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka! To 300 zł, które Fortuna zwróci na konto gracza.

Odbierz bonusy i obstaw walkę Pereira vs. Hill

TYPKURSYBUKMACHER
Alex Pereira wygra walkę1.75Fortuna
Jamahal Hill wygra walkę2.08Fortuna

Hill wbił szpilkę w Błachowicza przed UFC 300

Jamahal Hill udzielił wywiadu oficjalnej stronie UFC, gdzie obruszył się na wszelkie pochwały pod adresem stójki „Poatana”. Amerykanin sam siebie uważa za najlepszego strikera i to też ma zamiar udowodnić na UFC 300.

Sprawdź!  UFC 298: Karta walk, rozpiska, godziny transmisji. Kiedy i o której gala?

Nikt mnie nie zdominował w stójce. Bywało, że byłem podłączony po ciosach. Jeśli jednak weźmiemy pod uwagę całą walkę, to nikt nie był w stanie mnie zdominować. Te wszystkie gadki, że „Alex jest najlepszym uderzaczem na świecie”… Czuję że ten pas jest mój i to o mnie powinniście tak mówić.

Alex Pereira zdecydowanie nie słynie z walki w zapasach. Hill ma lepszy grappling, ale zapowiadał, że nie będzie szedł w tę stronę. Porównał się do Jana Błachowicza i Jiriego Prochazki, którzy właśnie w ten sposób starali się rozbić Brazylijczyka. Jamahal zaznaczył, że jeśli to „Poatan” spróbuje zapasów, to gorzko tego pożałuje.

Koleś nie ma, k…wa, żadnej opcji, która pozwoliłaby mu choćby pomyśleć o obaleniu mnie. Jak mnie uchwyci, to ma przeje…ane. Będzie po nim. Nie jestem jak Jan. Nie jestem jak Jiri. Nie jestem jak ci goście, którzy przewracali cię i na tobie leżeli. Gdy cię przewrócę i znajdę się na górze, jesteś rozpi…dolony. Koniec, kropka.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.