FAME MMA

Zaskakujący faworyt? Znamy kursy na walkę Daro Lew vs Świerczewski!

Organizacja Fame MMA zaskoczyła wszystkich kibiców. Ogłoszono galę FAME FRIDAY ARENA, na której fani freak fightów otrzymają między innymi długo wyczekiwane zestawienie. Piotr Świerczewski stoczy walkę z „Daro Lwem”!

Pod koniec maja media obiegła informacja o poważnych problemach federacji zajmującej drugie miejsce w polskich freak fightach. Rząd zamroził wszystkie rachunki należące do High League, co poskutkowało odwołaniem zbliżającej się gali. Na rynku znalazło się tym samym wielu nowych wolnych agentów.

No angaż nie musieli długo czekać, a wielu z nich zasiliło Fame MMA. Największa polska organizacja postanowiła też ruszyć ze świeżym projektem: FAME FRIDAY ARENA, której główny zamysł polega na dotarciu do mniejszych, rzadziej odwiedzanych aren. Pierwsza edycja będzie miała miejsce już 21 lipca, a znalazło się na niej wyjątkowe zestawienie.

Piotr Świeczewski vs Daro Lew

Dariusz Kaźmierczuk, który w ostatnich miesiącach zyskał drugą młodość dostał w końcu rywala, o którego od dawna zabiegał. Popularny „Daro Lew”, który jest na fali 2. zwycięstw, przywita w klatce Fame MMA Piotra Świerczewskiego! Były reprezentant Polski w piłce nożnej ma za sobą jeden pojedynek. W 2019 roku jednogłośną decyzją sędziów pokonał „Grega Collinsa”.

Sprawdź!  Menedżer szczerze o słabym występie Tańculi: "Po prostu nie chciał wygrać"

Walka „Świra” z „Lwem” będzie najstarszym freak fightem. Obaj zawodnicy łącznie będą mieli bowiem dokładnie 100 lat! Mimo ogromnej przepaści w doświadczeniu młodszy o dwa lata Kaźmierczuk jest jednak stawiany w roli underdoga.

Świerczewski vs Daro Lew: Kursy bukmacherskie

Zdaniem ekspertów BetClica to emerytowany piłkarz jest większym „pewniakiem” do odniesienia zwycięstwa. Piotr Świerczewski będzie miał 5 cm przewagi wzrostu, a na korzyść przemawia też fakt, iż trenuje w Akademii Sportów Walki Wilanów. Trener Mirosław Okniński dobrze zna „Daro Lwa” i zapewne przyszykuje odpowiednią taktykę dla swojego podopiecznego!

Wszystkie pojedynki FAME FRIDAY ARENA obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME MMA

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.