FAME MMA

Wielka niespodzianka od FAME! Znamy datę kolejnej gali i całą kartę walk!

Kilka dni temu, na profilach FAME w mediach społecznościowych pojawił się wpis, który wzbudził olbrzymie zainteresowanie. Publikacja w tajemniczy sposób zapowiadała, że nadchodzi coś nowego. Dziś federacja odkrywa wszystkie karty i oficjalnie zapowiedziała start projektu FAME FRIDAY ARENA.

Pierwsza gala już za miesiąc!

Federacja pozytywnie zaskoczyła swoich fanów i od razu podała wszystkie szczegóły dotyczące najbliższego wydarzenia. Gala FAME FRIDAY ARENA #1 odbędzie się w piątek 21 lipca we Wrocławiu na Hali Stulecia. Co więcej, od razu ruszyła sprzedaż biletów, które można nabyć na www.famemma.tv

Wzmocnienie społeczności i ekspansja na rynku

FAME FRIDAY ARENA to przedsięwzięcie realizowane w całości i wyłącznie przez federację FAME MMA. Jest to oczywiście ważny element rozwoju federacji i dalszej ekspansji na rynku. Chcemy organizować więcej wydarzeń. Nowy cykl gal zakłada organizację gal w miejscowościach, w których do tej pory nie gościliśmy. To ukłon dla naszych fanów, którzy do tej pory musieli pokonywać długie trasy, aby oglądać galę na żywo.

– Od dłuższego czasu dochodziły do nas głosy, że fani chcieliby zobaczyć event FAME np. we Wrocławiu, Toruniu, Szczecinie i innych dużych miastach. Do tej pory ze względu na ograniczoną liczbę gal w roku i brak dostępu do dużego obiektu te miasta były przez nas pomijane. Dzięki FAME FRIDAY ARENA wzmacniamy społeczność FAME – mówi Michał Jurczyga, rzecznik prasowy FAME.

Sprawdź!  Parke odpowiada Szelidze! Wróci do freak fightów? "Dalej na mnie pi**oli! Nawet po wp***lu chce znowu dostać"

Imponująca karta walk

Kolejną nowością jest ogłoszenie kompletnej karty walk już na samym początku promocji gali. To z pewnością korzystnie wpłynie na sprzedaż biletów, zwłaszcza że karta walk wygląda bardzo imponująco. Nie brakuje nowych twarzy i długo oczekiwanych powrotów. W walce wieczoru były mistrz FAME, Jakub “Kubańczyk” Flas zmierzy się z Alberto Simao. Pojedynek odbędzie się w formule K1 w małych rękawicach.

Co-main event to starcia Filipa “Filipka” Marcinka z Marcinem Dubielem oraz Josefa Bratana z Jakubem Nowaczkiewiczem. Entuzjaści prawdziwie freak’owych starć z pewnością docenią pojedynek byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej Piotra “Świra” Świerczewskiego z Dariuszem “Daro Lwem” Kazimierczukiem.

Dodatkowo pierwszy raz w historii FAME widzowie obejrzą walkę w szalonej formule – powracający do FAME „Medusa” zmierzy się Dominikiem Jaxem – kontrowersyjnym uczestnikiem netflixowego programu Love Never Lies. Adrian będzie mógł korzystać wyłącznie ze swoich umiejętności grapplingowych, natomiast Dominik do dyspozycji będzie miał pełen wachlarz technik MMA (zarówno stójkowych, jak i parterowych). To prawdziwy powrót do korzeni UFC z lat 90- tych, kiedy reprezentanci różnych stylów walki weryfikowali skuteczność swoich systemów.

Sprawdź!  Boxdel i Dubiel bez trenera! Przemysław Szyszka zawiesił współpracę

Dodatkowo do oktagonu FAME powracają bracia Tyburscy, którzy zmierzą się z bardzo doświadczonymi profesjonalnymi zawodnikami – Paweł zawalczy z Michałem „Wampirem” Pasternakiem w formule K-1 w małych rękawicach, a Piotr spróbuje swoich sił z byłym mistrzem Gromdy – Tomaszem „Zadymą” Gromadzkim w formule MMA.

FAME FRIDAY ARENA #1: KARTA WALK

Main event:

  • Alberto Simao vs Jakub „Kubańczyk” Flas / K-1, małe rękawice

Co-main event #1:

  • Filip „Filipek” Marcinek vs Marcin Dubiel / K-1, małe rękawice

Co-main event #2:

● Jose „Josef Bratan” Simao vs Kuba Nowaczkiewicz / MMA

Karta główna:

  • Michał „Wampir” Pasternak vs Paweł „Księżniczka” Tyburski / K-1, małe rękawice
  • Piotr „Świr” Świerczewski vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk / MMA
  • Dominik „Jaxu” Jax vs Adrian „Medusa” Salamon / MMA kontra BJJ
  • Piotr „Tybori” Tyburski vs Tomasz „Zadyma” Gromadzki / MMA
  • Olga „Nanami Chan” Sałacka vs Elizabeth „Lizi” Anorue / MMA

Karta wstępna:

  • Aleksandr „Sasha” Muzheiko vs Krystian „Profesor” Wilczak / MMA
  • Piotr „Edzio” Bylina vs Kornel „Koro” Regel / MMA

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.