FAME MMA

Wielka niespodzianka od FAME! Znamy datę kolejnej gali i całą kartę walk!

Kilka dni temu, na profilach FAME w mediach społecznościowych pojawił się wpis, który wzbudził olbrzymie zainteresowanie. Publikacja w tajemniczy sposób zapowiadała, że nadchodzi coś nowego. Dziś federacja odkrywa wszystkie karty i oficjalnie zapowiedziała start projektu FAME FRIDAY ARENA.

Pierwsza gala już za miesiąc!

Federacja pozytywnie zaskoczyła swoich fanów i od razu podała wszystkie szczegóły dotyczące najbliższego wydarzenia. Gala FAME FRIDAY ARENA #1 odbędzie się w piątek 21 lipca we Wrocławiu na Hali Stulecia. Co więcej, od razu ruszyła sprzedaż biletów, które można nabyć na www.famemma.tv

Wzmocnienie społeczności i ekspansja na rynku

FAME FRIDAY ARENA to przedsięwzięcie realizowane w całości i wyłącznie przez federację FAME MMA. Jest to oczywiście ważny element rozwoju federacji i dalszej ekspansji na rynku. Chcemy organizować więcej wydarzeń. Nowy cykl gal zakłada organizację gal w miejscowościach, w których do tej pory nie gościliśmy. To ukłon dla naszych fanów, którzy do tej pory musieli pokonywać długie trasy, aby oglądać galę na żywo.

– Od dłuższego czasu dochodziły do nas głosy, że fani chcieliby zobaczyć event FAME np. we Wrocławiu, Toruniu, Szczecinie i innych dużych miastach. Do tej pory ze względu na ograniczoną liczbę gal w roku i brak dostępu do dużego obiektu te miasta były przez nas pomijane. Dzięki FAME FRIDAY ARENA wzmacniamy społeczność FAME – mówi Michał Jurczyga, rzecznik prasowy FAME.

Sprawdź!  Marta Linkiewicz nadal mistrzynią organizacji FAME! Pokonuje "Way Of Blonde" po decyzji sędziów!

Imponująca karta walk

Kolejną nowością jest ogłoszenie kompletnej karty walk już na samym początku promocji gali. To z pewnością korzystnie wpłynie na sprzedaż biletów, zwłaszcza że karta walk wygląda bardzo imponująco. Nie brakuje nowych twarzy i długo oczekiwanych powrotów. W walce wieczoru były mistrz FAME, Jakub “Kubańczyk” Flas zmierzy się z Alberto Simao. Pojedynek odbędzie się w formule K1 w małych rękawicach.

Co-main event to starcia Filipa “Filipka” Marcinka z Marcinem Dubielem oraz Josefa Bratana z Jakubem Nowaczkiewiczem. Entuzjaści prawdziwie freak’owych starć z pewnością docenią pojedynek byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej Piotra “Świra” Świerczewskiego z Dariuszem “Daro Lwem” Kazimierczukiem.

Dodatkowo pierwszy raz w historii FAME widzowie obejrzą walkę w szalonej formule – powracający do FAME „Medusa” zmierzy się Dominikiem Jaxem – kontrowersyjnym uczestnikiem netflixowego programu Love Never Lies. Adrian będzie mógł korzystać wyłącznie ze swoich umiejętności grapplingowych, natomiast Dominik do dyspozycji będzie miał pełen wachlarz technik MMA (zarówno stójkowych, jak i parterowych). To prawdziwy powrót do korzeni UFC z lat 90- tych, kiedy reprezentanci różnych stylów walki weryfikowali skuteczność swoich systemów.

Sprawdź!  Greg skomentował słowa Adriana Polaka! Mocna odpowiedź debiutanta w FAME [WIDEO]

Dodatkowo do oktagonu FAME powracają bracia Tyburscy, którzy zmierzą się z bardzo doświadczonymi profesjonalnymi zawodnikami – Paweł zawalczy z Michałem „Wampirem” Pasternakiem w formule K-1 w małych rękawicach, a Piotr spróbuje swoich sił z byłym mistrzem Gromdy – Tomaszem „Zadymą” Gromadzkim w formule MMA.

FAME FRIDAY ARENA #1: KARTA WALK

Main event:

  • Alberto Simao vs Jakub „Kubańczyk” Flas / K-1, małe rękawice

Co-main event #1:

  • Filip „Filipek” Marcinek vs Marcin Dubiel / K-1, małe rękawice

Co-main event #2:

● Jose „Josef Bratan” Simao vs Kuba Nowaczkiewicz / MMA

Karta główna:

  • Michał „Wampir” Pasternak vs Paweł „Księżniczka” Tyburski / K-1, małe rękawice
  • Piotr „Świr” Świerczewski vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk / MMA
  • Dominik „Jaxu” Jax vs Adrian „Medusa” Salamon / MMA kontra BJJ
  • Piotr „Tybori” Tyburski vs Tomasz „Zadyma” Gromadzki / MMA
  • Olga „Nanami Chan” Sałacka vs Elizabeth „Lizi” Anorue / MMA

Karta wstępna:

  • Aleksandr „Sasha” Muzheiko vs Krystian „Profesor” Wilczak / MMA
  • Piotr „Edzio” Bylina vs Kornel „Koro” Regel / MMA

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.