Clout MMA

Scarface kolejnym rywalem Normana Parke? Irlandczyk publikuje prywatne wiadomości

Wygląda na to, że w klatce zostanie wyjaśniony kolejny konflikt. Tym razem na pojedynek umówili się Norman Parke i Paweł Bomba.

Wszystko wskazuje na to, że obaj zawodnicy dołączą do Clout MMA. Wszystkie swoje freakowe walki „Scarface” stoczył w High League, jednak pod koniec maja federacja została zlikwidowana. W jej miejsce powstał nowy projekt, a Bomba pojawił się na pierwszej konferencji.

Pytany o dołączenie do Clout MMA potwierdził, że jest otwarty na współpracę z tą organizacją. Parke natomiast niedawno zapowiedział powrót do Polski. Jest jednak skonfliktowany zarówno z FAME, jak i z Prime Show MMA. Pozostaje więc tylko jedna federacja, do której mógłby dołączyć.

Zaraz po tym, jak ogłosił swój powrót, przekazał, że na jego celowniku znajduje się właśnie „Scarface”. Pomiędzy panami jest sporo złej krwi i już kilka miesięcy temu doszło do wymiany zdań i konfrontacji. W wywiadach Bomba w mocnych słowach atakował Irlandczyka.

Teraz „Stormin” opublikował prywatne wiadomości, w których zawodnicy umówili się na pojedynek:

Ok, możemy walczyć – napisał Bomba.

Sprawdź!  Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk na Clout MMA 2! Znamy zasady walki wieczoru!

– Będę karał cię przez trzy rundy – odpowiedział Parke.

Będziesz jedynie siedział mi na kolanach i nazywał tatusiem – zakończył „Scarface”.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.