KSW

Robert Ruchała vs Salahdine Parnasse na KSW 85! Bukmacherzy wskazali dużego faworyta

Robert Ruchała stanie przed wielką szansą i jednocześnie gigantycznym wyzwaniem. Ma szansę na zdobycie pełnoprawnego tytułu KSW.

Największa polska organizacja MMA ogłosiła main event gali w Nowym Sączu. W walce wieczoru KSW 85 będziemy świadkami pojedynku pomiędzy tymczasowym mistrzem Robertem Ruchałą i aktualnym posiadaczem tytułu Salahdinem Parnassem.

Ruchała zawalczy o mistrzowski pas

Francuz podczas gali na Narodowym miał zmierzyć się z Marianem Ziółkowskim, ale niestety Polak doznał kontuzji na rozgrzewce. Nie był w stanie stoczyć pojedynku z Parnassem i postanowił zwakować mistrzowski tytuł, zostawiając pas w oktagonie.

Mistrz kategorii piórkowej chciał jak najszybciej wrócić do klatki i zestawiono go z Robertem Ruchałą. Dla Polaka będzie to najtrudniejszy pojedynek w karierze. Francuz jest znacznie bardziej doświadczony, ma na koncie 18 zwycięstw i tylko jedną porażkę. Aktualnie ma za sobą serię 4 zwycięstw. Pokonał Filipa Pejicia, Daniela Torresa, Daniela Rutkowskiego i Sebastiana Rajewskiego.

Natomiast Robert Ruchała, który jest zaledwie rok młodszy, ma na koncie dopiero 9 walk. Wszystkie z nich zwyciężył, jednak nie ma na swoim koncie tak mocnych nazwisk, jak Francuz. Najtrudniejszych rywali pokonał w dwóch ostatnich pojedynkach – Damiana Stasiaka i Lom-Ali Eskijewa.

Sprawdź!  Jasiu z ŁKS'u Łódź mocno o braku angażu w KSW! "Nie będę zmieniał swojego życia, żeby..." [VIDEO]

Teraz ma szansę zszokować świat MMA. Polak jest bowiem dużym underdogiem. Może jednak udowodnić, że jest jednym z najlepszych polskich zawodników młodego pokolenia. Zwycięstwo z takim rywalem jak Parnasse będzie bez wątpienia gigantycznym osiągnięciem.

Kursy bukmacherskie na walkę Ruchała vs Parnasse

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 84!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.