GROMDA

Wywiad NA ŻYWO z Łukaszem Parobcem! Odpowie na pytania przed walką z Don Diego! [WIDEO]

Już dziś o godzinie 20:00 rozpocznie się kolejny program na żywo, którego gościem będzie Łukasz „Goat” Parobiec.

W piątek 1 grudnia kibice walk na gołe pięści zasiądą tłumnie przed ekranami. Gala GROMDA 15 zapowiada się fenomenalnie, a oprócz turnieju zobaczymy też emocjonujące superfighty. Fanów na pewno interesuje debiut Popka, który zmierzy się z Orsu Corsu, a do tego w ringu stawią się też „Balboa” i „Mario”.

W walce wieczoru dojdzie do wyczekiwanego pojedynku mistrzowskiego. Mateusz Kubiszyn sięgnął po pas przed kilkoma miesiącami pokonując Bartłomieja Domalika. W najbliższy piątek „Don Diego” zmierzy się z Łukaszem Parobcem, który w ostatnich pojedynkach odnosił spektakularne wygrane przez szybkie KO.

Łukasz „GOAT” Parobiec na żywo

Dziś o godzinie 20:00 na kanale Fansportu TV rozpocznie się kolejny wywiad na żywo. Tym razem gościem będzie pretendent do pasa GROMDA, czyli Łukasz „GOAT” Parobiec. Możecie zadawać swoje pytania bijokowi w czacie, wystarczy wejść w poniższy odtwarzacz.

/www.youtube.com/embed/XPaVeD2z4o8?si=URPRZDEQOqEgNEHe” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share” allowfullscreen>

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.