GROMDA

Popek zmierzy się z niepokonanym chuliganem! Jego rywal to mistrz innej organizacji

GROMDA oficjalnie ogłosiła rywala „Popka”. Jako jedyny poznał swojego przeciwnika już kilka dni przed galą. Pozostałych zawodników czeka oficjalne losowanie.

Raper i freak fighter walczył już w MMA czy boksie, a bez wątpienia jego największy pojedynek to starcie z Mariuszem Pudzianowskim podczas KSW: Colosseum na Stadionie Narodowym. Teraz jednak po raz pierwszy w życiu spróbuje swoich sił w brutalnej walce na gołe pięści.

„Popek” wejdzie do ringu podczas fenomenalnej gali GROMDA 15, na której dojdzie również do walki Mateusza Kubiszyna z Łukaszem Parobcem. Debiutujący „Popek” stanie przed dużym wyzwaniem, gdyż jego rywalem będzie Maxime Bellamy znany jako „Orsu Corsu”.

Bellamy to mierzący 190 centymetrów żołnierz, który jest także chuliganem Stade Rennais. W walkach na gołe pięści jest niepokonany, walczył m.in. dla KOTS, a także w organizacji BKB, gdzie zdobył mistrzowski pas.

To tylko jedno z wielu fantastycznych zestawień, które zobaczymy podczas GROMDA 15. Do ringu wejdzie także Bartłomiej „Balboa” Domalik, który zamierza zwyciężyć, żeby w kolejnym starciu stanąć do rewanżu z Kubiszynem. Na kibiców czekają również debiuty Dominika Owsianego, „Rambo” czy innych zawodników.

Sprawdź!  Jacek Murański ostro po walce "Popka" na FAME 13: "Kontuzja paluszka a płakał, jakby pociąg po nim przejechał. Śmiałeś się ze mnie..."

Galę GROMDA 15 z walką „Don Diego” vs „GOAT” obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.