GROMDA

Kolejny bijok z Wysp zadebiutuje na GROMDA 15. „Machine Gun” wchodzi do gry!

Już za kilka dni kolejna gala GROMDA, na której zobaczymy liczne debiuty. Dziś organizacja zaprezentowała kolejnego zagranicznego bijoka.

Już 1 grudnia odbędzie się GROMDA 15, a jej najważniejszym pojedynkiem będzie starcie mistrza Mateusza Kubiszyna z Łukaszem Parobcem. Na kibiców dodatkowo czeka też wiele debiutów, jak np. występ „Popka”. Do ringu powracają również Bartłomiej „Balboa” Domalik, czy Mariusz „Mario” Kruczek. Dziś zaprezentowano kolejnego zawodnika!

GROMDA 15: MACHINE GUN wchodzi do gry

Rudobrody mistrz podwórkowych starć na gołe piąchy. MACHINE GUN wchodzi do gry! Brytyjski łamacz szczęk z konkretnym ulicznym obiciem i solidną rutyną w świecie walk na gołe pięści. Tutaj nie będzie wirtuozji, tańczenia czy szachowania z rywalem. Od pierwszej minuty agresja i ile pary w łapach…. czyli KIMBO Style. Czas sprawdzić rudego One-Punch Mickeya w brutalnym, podziemnym kręgu GROMDA – czytamy w zapowiedzi nowego zawodnika.

GROMDA 15: PODZIEMNY KRĄG już 1 grudnia!

Galę GROMDA 15 z walką Don Diego vs GOAT obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.