(VIDEO) Jest nagranie z szatni! Tak Mateusz Gamrot cieszył się po wygranej: „Ku*wa mać, wiedziałem! Pięć walk, czwarty bonus”
Za nami emocjonujący pojedynek Mateusza Gamrota, który odniósł kolejne zwycięstwo w organizacji UFC. Pokonując Armana Tsarukyana, Polak otworzył sobie drogę do walki z czołowymi zawodnikami dywizji.
„Gamer” w największej organizacji na świecie stoczył już 5 pojedynków. Przegrał jedynie w debiucie, po czym zaliczył serię zwycięstw. Podczas gali UFC Vegas 57 w main evencie odniósł największy sukces i pokonał 25-letniego rywala, który według ekspertów był dużym faworytem.
Tak Gamrot cieszył się z wygranej
Gamrot podobnie jak przy okazji poprzednich zwycięstw, również i tym razem nie krył ogromnych emocji. Do sieci trafiło nagranie z szatni, na którym Polak cieszy się z wygranej i zapowiada, że będzie przyszłym mistrzem federacji UFC.
– Numer jeden! Ku*wa mać, wiedziałem! Wiedziałem! Czwarty bonus, pięć walk. Przyszły mistrz. Na pewno, przyszły mistrz – krzyczał „Gamer”.
You think @Gamer_MMA is fired up after finding out he won FOTN? 🤑 #UFCVegas57 pic.twitter.com/RY8hQJeepn
— UFC (@ufc) June 26, 2022
Źródło: Twitter
- Gamrot nie wytrzymał po słowach Pimbletta. Wysłał Anglikowi jasny komunikat przed UFC 329
- Niepokojące sceny z udziałem Dustina Poiriera. Były mistrz UFC wydał oświadczenie
- Islam Makhachev ocenił styl Garry’ego. Mistrz UFC nie gryzł się w język przed UFC 330
- Laura Grzyb powraca na XTB KSW 120. Znamy rywalkę mistrzyni IBO
- Nowy wpis Pereiry wywołał poruszenie: Mam obawy przed powrotem do klatki



