UFC

Mocna odpowiedź „Jurasa”! Skomentował słowa Kadyrowa, który żąda pasa UFC i przeprosin

Łukasz Jurkowski w kilku słowach skomentował wiadomość Ramzana Kadyrowa, którą ten skierował do szefa organizacji UFC Dany White’a.

Za nami gala UFC 282, podczas której w Las Vegas doszło do pojedynku Jana Błachowicza z Magomedem Ankalaevem. Niestety żaden z zawodników nie wygrał walki, a kategoria półciężka nadal pozostaje bez mistrza, gdyż starcie zakończyło się remisem.

„Juras” komentuje zachowanie Kadyrowa

Przed ogłoszeniem werdyktu niemal wszyscy byli przekonani, że w górę powędruje ręka Rosjanina, a remis wywołał sporo kontrowersji. Głównie przez ostatnie dwie odsłony, w których Polak został zdominowany. Na początku walki Błachowicz jednak dobrze radził sobie w stójce i remis nie wydaje się wcale tak dużą kontrowersją, jak wielu kibiców uważa.

Zaszkodził sobie sam Błachowicz, który po werdykcie stwierdził, że nie wygrał tej walki, a pas powinien powędrować do Ankalaeva. Takie samo zdanie ma Ramzan Kadyrow, który po gali UFC 282 zwrócił się do szefa organizacji:

– Dana White, co się z tobą stało? Byłeś normalnym gościem z zasadami, ale dzisiaj wyniosłeś mistrzowski pas z klatki, nie wręczając go oczywistemu zwycięzcy. A może polityka weszła już do oktagonu UFC i wymaga od ciebie brudnego sędziowania? To sport, Dano. Bądź Szczery.

Weź przykład z Mairbeka Khasieva (ACA), który pozbywa się z organizacji wszelkich oszustw, stronniczości, wymaga obiektywności i niemieszania sportu z polityką. Hej, Dano, dokąd zmierzasz? Zachowaj twarz federacji, swoją twarz. Przyznaj się do błędu, przekaż pas prawdziwemu zwycięzcy i przeproś za ten pokaz. Uratuj reputację swojej organizacji.

Na jego słowa w krótkim wpisie odpowiedział Łukasz Jurkowski, który znajdował się w narożniku Jana Błachowicza podczas gali UFC 282 i pojedynku o mistrzowski pas. W komentarzu pod jednym z postów na Facebooku napisał:

Sprawdź!  Islam Makhachev zabrał głos po wygranej Mateusza Gamrota. Polak odpowiedział. "To było MMA na wysokim poziomie"

Niebywałej klasy debil – napisał „Juras”, a na jego słowa zareagował zawodnik KSW Daniel Rutkowski:

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.