UFC

Gamrot pozna rywala na UFC 300? Wymowne słowa Polaka!

Nie tylko kibice nie mogą doczekać się gali UFC 300. Wydarzenie bacznie będzie też oglądał Mateusz Gamrot.

Podczas UFC 300 zobaczymy szereg emocjonujących walk, a w tym między innymi potyczki w najlepiej obsadzonej dywizji. Za taką bowiem uchodzi kategoria lekka, w której swoich sił ponownie spróbuje Max Holloway. Hawajczyk zmierzy się o pas BMF z Justinem Gaethjem. Wcześniej zaś wyłoniony zostanie kolejny pretendent do tytułu mistrzowskiego. O to miano zawalczą Charles Oliveira oraz Arman Tsarukyan.

Wszystkie walki UFC 300 możecie obstawić na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Nowi użytkownicy za rejestrację i depozyt otrzymają darmowe 30 zł, a trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka! To 300 zł, które Fortuna zwróci na konto gracza.

Odbierz bonusy i obstaw galę UFC 300

TYPKURSYBUKMACHER
Charles Oliveira – Arman Tsarukyan2.79 – 1.44Fortuna
Justin Gaethje – Max Holloway2.39 – 1.58Fortuna

UFC 300 wyłoni rywala Gamrota?

Zarówno starcie Gaethje vs. Holloway, jak i Oliveira vs. Tsarukyan to pojedynki w czołówce wagi lekkiej. Do tejże należy też Mateusz Gamrot, który zabrał głos przed UFC 300. Polski fighter przyznał, że czeka nas duże wydarzenie, które też najprawdopodobniej wyłoni jego kolejnego rywala!

Sprawdź!  Dana White analizuje walkę wieczoru UFC 270! "Czysta siła kontra technika"

Gruby weekend przed nami, UFC 300. Dużo elektryzujących walk. Ale też dużo się okaże po tym weekendzie, kto będzie następny dla mnie. Oglądam więc z dużym zaciekawieniem.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.