Wotore

Wrzosek wyśmiewa Najmana! Komentuje jego porażkę z Jóźwiakiem: „I tak długo wytrzymał, wyluzujcie”

Za nami gala WOTORE 6, podczas której Marcin Najman dopisał do swojego rekordu kolejną błyskawiczną porażkę. Tym razem przegrał z debiutującym Pawłem Jóźwiakiem.

Podczas piątkowego wydarzenia doszło do wielu emocjonujących pojedynków. Mogliśmy m.in. zobaczyć brutalny turniej na gołe pięści, czy krwawe zwycięstwo „Ufola”, który zmasakrował swojego rywala. Na karcie walk znalazł się również freak fight, który zakończył się w kilkanaście sekund.

Najman wszedł na ring z ogromną przewagą doświadczenia. Toczył walki w kickboxingu, boksie i MMA. Mimo to nie dało mu to najmniejszej przewagi w trakcie pojedynki. Ze strony Jóźwiaka wystarczyło zaledwie kilka ciosów i „El Testosteron” leżał już na deskach.

Debiutant nie wypuścił zwycięstwa z rąk i w parterze zasypał rywala kolejnymi uderzeniami. Sędzia po kilku sekundach dobijania przerwał walkę.

Marcin Wrzosek wyśmiewa Marcina Najmana

Zaraz po walce pojawiło się wiele ostrych komentarzy pod adresem Najmana. Internauci uważają, że wyszedł tylko po pieniądze i podłożył się zaraz po pierwszych uderzeniach. Głos zabrał także Marcin Wrzosek, który jest skonfliktowany z „El Testosteronem”.

Sprawdź!  (VIDEO) Maracin Najman sparuje przed walką na MMA-VIP 4. Mocne komentarze kibiców! "Marcin, lata lecą, a Ty nadal..."

W ostatnim czasie doszło pomiędzy nimi do głośnej wymiany zdań. Teraz „Polish Zombie” tak skomentował porażkę Najmana:

– Ustawione czy nie???

W kolejnym wpisie dodał:

– I tak długo wytrzymał, wyluzujcie.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.