KSW

Wrzosek szczerze przed walką ze Szpilką: „Nie mam punktu odniesienia” [WIDEO]

Arkadiusz Wrzosek po konferencji prasowej przed XTB KSW 94 udzielił wywiadu Fansportu TV. Warszawiak przyznał, że rywal z sobotniej gali niespecjalnie dostarczył mu materiału do analizy pod walkę w MMA.

Starcie obu panów to jedna z najbardziej interesujących konfrontacji tego roku. Zarówno Arkadiusz Wrzosek, jak i Artur Szpilka są niepokonani w mieszanych sztukach walki, choć ich drogi do XTB KSW 94 wyglądały kompletnie inaczej.

Promocja na XTB KSW 94: Oglądaj Wrzosek vs. Szpilka za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Wrzosek vs. Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.
Sprawdź!  Szpilka wkręcił Wrzoska! Kickbokser szczerze o żarcie rywala z XTB KSW 94

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk). Kod dostępu Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

Wrzosek przed walką ze Szpilką na XTB KSW 94

Arkadiusz Wrzosek na kilka dni przed XTB KSW 94 był w bardzo dobrym humorze. Były kick-bokser żartobliwie podszedł do tego, jakoby Szpilka na zapętleniu oglądał jego pojedynki. Wrzosek podsumował też, co udało mu się wyciągnąć z walk bokserskich Artura. Jak sam przyznał, pojedynki w MMA „Szpili” nie są bowiem kopalnią wiedzy:

Artur po prostu cały czas o mnie myśli, słyszałem to, często przed snem. Może dam mu jakieś zdjęcie w prezencie, żeby sobie postawił i żeby nie musiał szukać walk w Internecie. Oglądałem wszystkie walki Artura w MMA one trwały krótko i tam niewiele się działo. Nie mam totalnie punktu odniesienia. Nie mogę przeanalizować jego pracy za bardzo. Oglądałem je na bieżąco, także nie musiałem do nich wracać.

Ogólnie z jego walk, chociażby tych ostatnich w boksie, mogę wiele wyciągnąć. Nie będą to rzeczy czysto techniczne. Chodzi o to, jak Artur reaguje w pewnych sytuacjach. Jak Artur boksuje, jak się zachowuje. Jak przepala dłuższą walkę, jak krótszą walkę. Są to rzeczy którymi mogę się zasugerować, ale to też się nie nadaje do tego, aby na tej podstawie się przygotowywać.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.