KSW

Szpilka zawalczy z Wrzoskiem jedną ręką?! Szokujące kursy przed KSW 94!

Na kilka dni przed galą XTB KSW 94 doszło do kolejnej zmiany w kursach na walkę Artur Szpilka vs. Arkadiusz Wrzosek. Kickbokser jest już potężnym faworytem!

Po wielu miesiącach kibice MMA doczekają się w końcu hitowego starcia Wrzosek vs. Szpilka. Fighterzy kategorii ciężkiej zmierzą się w jednej z głównych walk gali XTB KSW 94, która odbędzie się już w tę sobotę 11 maja. Ciężko o bardziej elektryzujące zestawienie nie tylko w organizacji KSW, lecz także polskich sportach walki ogółem.

Arkadiusz Wrzosek od samego początku był ogromnym faworytem kibiców. Kickbokser mierzył się z większymi wyzwaniami niż Szpilka, któremu jednak nie można odebrać tego, że przetrwał trudne chwile, a następnie brutalnie skończył Mariusza Pudzianowskiego. Na kilka dni przed XTB KSW 94 doszło do potężnej zmiany kursów, która

Promocja na KSW 94: Odbierz kod na DWIE gale!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Wrzosek vs. Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.
Sprawdź!  Szpilka skazany na porażkę? Trener Raubo nie ma wątpliwości: "W sztukach walki, gdzie używa się nóg, bokser nie ma najmniejszych szans"

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk). Kod dostępu Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

XTB KSW 94: Wrzosek przepotężnym faworytem!

Na ostatniej prostej do XTB KSW 94 doszło do dużej zmiany kursów bukmacherskich. Arkadiusz Wrzosek stał się przepotężnym faworytem faworytem w starciu z Arturem Szpilką. Stawiając 100 zł na wygraną byłego pięściarza można już wygrać ponad 330 zł!

Odbierz kod na XTB KSW 94

TYPKURSYBUKMACHER
Artur Szpilka3.80Fortuna
Arkadiusz Wrzosek1.27Fortuna

Zobacz program z wywiadami przed KSW 94!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.