KSW

Wrzosek odpowiedział Błachowiczowi. Skomentował siłę ciosu Szpilki

Bohater jednej z najważniejszych walk KSW 94, Arkadiusz Wrzosek, odpowiedział na słowa Jana Błachowicza. Były mistrz UFC wytypował wygraną Artura Szpilki.

Hitowe starcie zawodników wagi ciężkiej odbędzie się już w ten weekend na KSW 94Kod PPV na to wydarzenie możesz odebrać tutaj – przy okazji korzystając z mega promocji!


ODBIERZ KOD PPV NA KSW 94


„Cieszyński Książę” w rozmowie z Arturem Mazurem stwierdził, że Artur Szpilka może ustrzelić Wrzoska i to jego wskazał jako swój typ na zwycięstwo. Wrzosek również w przeszłości sparował ze „Szpilą” i jego zdaniem w KSW jest zawodnik, który bije mocniej:

– Artur bije bardzo mocno i bardzo celnie. Mimo wszystko nie był to cios, jaki otrzymywałem od Errola Zimmermana. To jest bezsprzecznie osoba, która ma największą siłę w ciosach i kopnięciach, z jaką miałem do czynienia. Nie ma możliwości ustać ciosu Errola. Jak trenujemy, nabijamy ciosy na rękawice, to mam obolałe całe przedramiona, zakwasy po treningu z Errolem.

– Ja się muszę przygotować przed wyjazdem do Holandii, bo wiem, co będzie mnie czekało. Naprawdę nie wyolbrzymiam, bo przez pierwsze dni ciężko coś wziąć w rękę. Bez wątpienia Errol bije najmocniej. Też nie uważam, że Badr Hari ma słabszy cios niż Artur Szpilka. Jest to inny cios i mocniejszy. Artur bije bardzo celnie i może dlatego są tak bardzo odczuwalne – powiedział Wrzosek w Klatka po klatce.

Promocja na KSW! Odbierz kod na Wrzosek vs Szpilka

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na walkę Wrzosek vs Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod do Viaplay odbierzesz POD TYM LINKIEM – Otrzymasz dostęp na 30 dni, co oznacza, że obejrzysz aż dwie gale KSW 94 i KSW 95!
Sprawdź!  Mateusz Borek o rewanżu Narkuna z Chuzhigaevem: "Jestem zdziwiony, że nie było kontraktu z..."

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona.

[adinserter disable=”#”] [adinserter disable=”#”]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.