KSW

Wrzosek wprost o problemach Szpilki. Zapowiada, że wykorzysta błąd na KSW 94!

Rywal Artura Szpilki na KSW 94 uważa, że mogą wrócić stare demony pięściarza. Jeśli tak będzie – na pewno to wykorzysta.

Przypominamy, że Arek Wrzosek już w sobotę zawalczy na KSW 94 z Arturem Szpilką. Kod PPV na to wydarzenie możesz odebrać tutaj – przy okazji korzystając z mega promocji!


ODBIERZ KOD PPV NA KSW 94


Arek Wrzosek o problemach Szpilki

„Szpila” znany jest z „ulicznego stylu”, który włączał mu się bardzo często po przyjęciu mocniejszych ciosów. Opuszczone ręce były wykorzystywane przez rywali, którzy nie wahali się nokautować byłego pięściarza.

Zdaniem Arkadiusza Wrzoska mimo tego, iż Szpilka zdaje sobie sprawę ze swoich demonów, te mogą wrócić w każdej chwili. Kickbokser w rozmowie z Arturem Mazurem przyznał, że jeśli tylko Artur opuści ręce – on to wykorzysta,

– To nie jest żadna Ameryka odkryta, każdy to powie, bo widać po prostu po jego walkach. Tak samo, jak ja mam jakieś demony, bo musiałem dostać w łeb, żeby się obudzić. Artur ma chyba takie, że nie przepala presji.

– Natomiast jestem przygotowany na wersję Artura, który przepala. Na mnie nie ma żadnego wpływu ten jego demony. Ja robię swoje i jak się odpalą, to mam dla niego złe wieści. Jeśli się nie odpalą, to też mam złe wieści, bo jestem świetnie przygotowany.

Promocja na Wrzosek vs. Szpilka – oglądaj za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Wrzosek vs. Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.
Sprawdź!  (VIDEO) "Różal" prezentuje formę! Przygotowuje się do walki w KSW?

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk). Kod dostępu Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

[adinserter disable=”#”]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.