FAME MMA

Ferrari w pierwszym face to face z rywalem. Salt Papi uciszał Amadeusza (VIDEO)

W najbliższy weekend Amadeusz „Ferrari” Roślik wystąpi na zagranicznej gali MF & DAZN X Series 14, gdzie czeka go pojedynek z „Salt Papim”.

Jedna z największych gwiazd polskich freak fightów i organizacji FAME MMA jakiś czas temu zapowiedziała, że przyszedł czas na podbój świata. „Ferrari” pierwszą walkę poza granicami Polski stoczy w boksie i od razu zadebiutuje w walce wieczoru. Jego rywalem będzie influencer Nathaniel Bustamante, znany szerszej publiczności jako „Salt Papi”.


Pojedynek Ferrari vs. Salt Papi możecie obstawić na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Nowi użytkownicy za rejestrację i depozyt otrzymają darmowe 30 zł, a trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka! To 300 zł, które Fortuna zwróci na konto gracza.

Odbierz bonusy i obstaw walkę Ferrari vs. Salt Papi

TYPKURSYBUKMACHER
Amadeusz „Ferrari” Roślik wygra walkę3.35Fortuna
Nathaniel „Salt Papi” Bustamante wygra walkę1.25Fortuna

„Ferrari” i „Salt Papi” twarzą w twarz

Wczoraj miał miejsce trening medialny, na którym swoje umiejętności zaprezentowali bohaterowie MF & DAZN X Series 14. Wśród nich był też oczywiści Amadeusz Roślik, który po zejściu z ringu stanął też oko w oko z „Salt Papim”.

Sprawdź!  Xayoo w karcie walk FAME 19! Znamy formułę w jakiej zawalczy streamer

Rywal Polaka nic sobie nie robił z jego zaczepek, które miały na celu wytrącić go z równowagi. „Salt Papi” odpowiadał spokojnie, a słowa „Ferrariego” skwitował jedynie przyłożeniem palca do ust, po czym odszedł od gwiazdora Fame MMA.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.