KSW

Wrzosek – Szpilka zakończy się nokautem? Błachowicz wytypował walkę

Hitowe starcie w wadze ciężkiej Wrzosek vs. Szpilka już lada moment! Jedno z głównych starć gali XTB KSW 94 wytypował też Jan Błachowicz.

Po wielu miesiącach kibice MMA doczekają się w końcu hitowego starcia byłego kickboksera z byłym pięściarzem. Fighterzy kategorii ciężkiej zmierzą się w jednej z głównych walk gali XTB KSW 94, która odbędzie się już 11 maja. Galę na żywo w Viaplay obejrzeć możecie już za jedyne 10 zł!

Promocja na XTB KSW 94: Oglądaj Wrzosek vs. Szpilka za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Wrzosek vs. Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.
Sprawdź!  Damian Janikowski powraca na KSW 59! Zobacz jak w 18 sekund znokautował Yannicka Bahatiego. [WIDEO]

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk). Kod dostępu Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

Błachowicz typuje Szpilka vs. Wrzosek

Błachowicz w rozmowie z Arturem Mazurem nie chciał za bardzo typować pojedynku ciężkich na XTB KSW 94. Janek otwarcie przyznał, że obu bardzo lubi i ciężko mu wskazywać pewnego zwycięzcę. Ostatecznie jednak, skoro musiał, postawił na Artura Szpilkę, ze względu na jego będący na wysokim poziomie boks:

To są moi kumple, więc nie lubię typować… Sam jestem ciekaw tej walki. Każdy ma jakieś argumenty, mocne strony i jakieś słabsze. Pytanie, kto lepiej rozczyta rywala? Gdybym miał postawić hajs – pewnie jakiś, gdzieś delikatnie postawię – no to, gdzieś tam…

– Mówię, obydwaj są moimi kolegami. Ale jeśli mam wybrać, to wydaje mi się, że Artur to może go utrafić. Pytanie, kto lepiej wykorzysta ten styl bazowy? Kto wie, może się to skończy w parterze! Jednak ten boks Artura naprawdę jest… Ja nigdy nie sparowałem, nawet nie walczyłem z kimś, kto bił mocniej, jeśli chodzi o ręce.

Zobacz wywiady przed XTB KSW 94:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.