KSW

KSW Colosseum 2. Głowacki nokautuje z pleców! Sensacyjne KO w pierwszej rundzie! [WIDEO]

Za nami starcie dwóch pięściarzy debiutujących nie tylko w klatce KSW, ale również w formule MMA. W drugim starciu gali na Stadionie Narodowym Krzysztof Głowacki zmierzył się z Patrykiem Tołkaczewskim.

Krzysztof Głowacki jest byłym czempion organizacji WBO. W zawodowym pięściarstwie stoczył blisko 40 pojedynków, z których ponad 30 wygrał, a w 20 posyłał rywali na deski. W roku 2015 pokonał legendarnego Marco Hucka i zdobył pas mistrzowski WBO w wadze junior ciężkiej.

Krzysztof nie kryje, że jego historia w boksie dobiegła końca, a nową pasją stało się MMA. Już od dłuższego czasu trenuje parter i w końcu postanowił spróbować swoich sił w klatce.

Patryk Tołkaczewski, były pięściarski mistrz Polski i zwycięzca turnieju walk na gołe pięści, również po raz pierwszy w karierze wszedł do klatki MMA. Popularny „Gleba” ma za sobą udaną karierę w boksie amatorskim, w którym stoczył blisko 150 pojedynków. Był dwukrotnym mistrzem Polski i aż cztery razy walczył w finałach tych zawodów.

Tołkaczewski zyskał rozgłos, gromiąc rywali w brutalnych walkach na gołe pięści. „Gleba” wygrał pięć pojedynków na galach Gromdy i został zwycięzcą dziesiątego turnieju tej organizacji.

Sprawdź!  KSW 85. Kaczmarczyk wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

-> Oglądaj galę KSW Colosseum 2 <-

RELACJA

RUNDA 1

Tołkaczewski szybko zaczął od kopnięć, Głowacki polował na potężny lewy w kontrze. Nie boi się krótkiego dystansu Gleba, który atakuje kolanem na korpus! Potężne ciosy na korpus w wykonaniu “Główki”, ogromna awantura w klatce. Piękny rzut w wykonaniu Gleby i szybkie przejście do dosiadu. Tołkaczewski rozpuszcza ręce, a GŁOWACKI NOKAUTUJE GO Z PLECÓW!

Oficjalny wynik: Krzysztof Głowacki wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.