KSW

Wrzosek krytykuje walki Oświecińskiego i Masy: „Pewnie wyjdą i…”

Arkadiusz Wrzosek dał jasno do zrozumienia, co sądzi o mocno kontrowersyjnych pojedynkach we freak fightach. Choć nie wymienił nazwisk, nietrudno domyśleć się, iż bardzo nie podobają mu się angaże w świecie freaków Tomasza Oświecińskiego i Jarosława „Masy” Sokołowskiego.

Arkadiusz Wrzosek już w sobotę zawalczy na KSW 94 z Arturem Szpilką. Kod PPV na to wydarzenie możesz odebrać tutaj – przy okazji korzystając z mega promocji!


ODBIERZ KOD PPV NA KSW 94


Arkadiusz Wrzosek krytycznie o walkach Oświecińskiego i „Masy”

Od kilku tygodni polski Internet żyje potencjalną walką Jarosława „Masy” Sokołowskiego z Jackiem Murańskim. Powstał już trailer starcia najsłynniejszego świadka koronnego z „Muranem”, ale wciąż nie wiadomo, gdzie takie starcie miało by się odbyć. Internauci podchodzą jednak do tego pomysłu bardzo krytycznie.

Fala negatywnych komentarzy spadła też po ogłoszeniu kolejnej walki FAME 21. Największa polska organizacja freak fight zestawiła ze sobą Adriana Ciosa i Tomasza Oświecińskiego. Aktor ma za sobą przeszłość kryminalną i podobnie do „Masy” wydał wspólników służbom.

Sprawdź!  Sarara mocno przed walką z Wrzoskiem: "Nigdy nie byłem tak wku**iony! Zrobili ze mnie..."

Arkadiusz Wrzosek w wywiadzie dla Klatka po klatce mocno skrytykował zwłaszcza „dwa ostatnie pojedynki” w świecie freak fightów. Łatwo domyślić się, iż chodzi właśnie o starcia Oświecińskiego i „Masy”:

– Nie dość, że brakuje już pomysłów na zestawienia, zaczynają się robić odgrzewane kotlety i branie osób, które już nie są znane z tego, że coś tam zrobiły, prowadzą jakiś kanał na YouTube, są streamerami, tylko biorą takie osoby, które są w jakiś sposób kontrowersyjne, aż czasem no niektóre za mocno. To się szczególnie dotyczy dwóch ostatnich pojedynków, które mi się rzuciły w oczy.

– Tacy ludzie nie powinni mieć poklasku, nie powinni żyć w przestrzeni publicznej i nie wiem, co jeszcze mogę powiedzieć na ten temat. Pewnie wyjdą i będą wygwizdani przez całą halę, ale to jest śmieszne, bo na koniec cyferki będą się zgadzały. Na pewno nie wnosi to nic pozytywnego do społeczeństwa, tym bardziej do sportu.

Promocja na Wrzosek vs. Szpilka – oglądaj za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Wrzosek vs. Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.
Sprawdź!  KSW 85. Kijańczuk brutalnie znokautowany w 1. rundzie!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk). Kod dostępu Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

[adinserter disable=”#”]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.