UFC

Błachowicz chce rewanżu z Pereirą! Uważa, że jest lepszy od mistrza UFC

Jan Błachowicz w wywiadzie dla zagranicznego portalu wypowiedział się na temat swojej kolejnej walki. Polski zawodnik uważa, że jest lepszy od Alexa Pereiry i sądzi, że powinien dostać rewanż.

W lipcu ubiegłego roku były mistrz KSW i UFC zmierzył się z „Poatanem” w eliminatorze do walki o pas. Błachowicz został dopiero drugim fighterem, który wytrzymał pełen dystans z Brazylijczykiem. Niestety, sędziowie uznali, że to rywal zrobił więcej i Alex Pereira wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Po ty „Poatan” znokautował jeszcze Jiriego Prochazkę, sięgając po tytuł, a niedawno obronił go nokautując w 1. rundzie Jamahala Hilla. Jeszcze przed jubileuszową galą UFC 300 Brazylijczyk głośno mówił o zaatakowaniu kolejnej dywizji – ciężkiej.

Błachowicz chce rewanżu z Pereirą

Jan Błachowicz w rozmowie z Fanatics View stwierdził, że jego historia z Pereirą nie jest jeszcze zakończona i powinno dojść do rewanżu. „Cieszyński Książę” uważa, że był blisko wygranej i jest gotów na kolejne spotkanie z mistrzem kategorii półciężkiej:

Jest lepszy od Jamahala, ale nie jest lepszym zawodnikiem ode mnie. Uważam, że zasłużyłem na rewanż. Pokazałem to w naszej walce. Cały czas uważam, że zwyciężyłem nasz pojedynek, ale sędziowie wiedzieli to inaczej. Myślę, że wygrałem i zapracowałem na rewanż. Znokautował każdego, ale nie znokautował mnie. Jak wrócę, mogę zmierzyć się z nim jeszcze raz.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.