KSW

Duża kara dla Artura Szpilki. Zawodnik KSW zdradził koniec historii z aligatorami (VIDEO)

Artur Szpilka znany jest między innymi z wielu wybryków z przeszłości. Jednym z nich była próba łapania aligatorów przez byłego pięściarza.

Wspomniana sytuacja miała miejsce lata temu, gdy „Szpila” mieszkał w Stanach Zjednoczonych. Od tamtej pory sporo się zmieniło, a sam Artur zostawił boks i spróbował swoich sił w MMA. Już w ten weekend na KSW 94 czeka go arcyciekawe starcie z Arkadiuszem Wrzoskiem.

Arkadiusz Wrzosek już w sobotę zawalczy na KSW 94 z Arturem Szpilką. Kod PPV na to wydarzenie możesz odebrać tutaj – przy okazji korzystając z mega promocji!


ODBIERZ KOD NA KSW 94


Szpilka na poniedziałkowej konferencji prasowej wrócił pamięcią do tamtych sytuacji. Okazuje się, że były pięściarz miał z tego tytułu małe problemy. Gdy udał się bowiem do parku po przegranej walce z Wilderem został ukarany mandatem.

Tyle filmików, co tam było. To było przed walką z Wilderem i złapałem ich bardzo dużo. Oglądałem tego gościa, co się rzucał na te krokodyle. Chciałem zrobić dokładnie tak samo. Po walce z Wilderem bardzo dużo ludzi w Stanach mnie rozpoznawało. Tak było też w tym parku. Idę sobie i stoi dwóch gości, jeden ma pistolet za pazuchą.

Pracownicy działający w imieniu ochrony zwierząt wyjaśnili, że po takiej sytuacji mogą one atakować ludzi, a wtedy muszą zostać zabite. Szpilka przyjął mandat i zakończył przygodę z gadami:

Sprawdź!  Najman reaguje na słowa szefa KSW! "Ja wygrałem dwie ostatnie walki, a Pudzianowski…"

Pokazują na mnie, podchodzą i pytają: “Artur Szpilka? Szukaliśmy cię już dwa miesiące.” Szukali mnie, czy pojawię się w tym parku. Dostałem 700 dolarów grzywny i takie ostrzeżenie. Wytłumaczyli mi, że one mogą później kogoś ugryźć. Jak kogoś ugryzą, to muszą je zastrzelić. Wybraliśmy mniejsze zło, przestaliśmy łapać krokodyle.

XTB KSW 94: Oglądaj Wrzosek vs. Szpilka za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Wrzosek vs. Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk). Kod dostępu Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

Sprawdź!  Marcin Najman analizuje pojedynek Pudzianowski vs Materla! "Widzę w nim ogromną przemianę. Pokazuje to, jaką..."

Zobacz materiały przed KSW 94:

[adinserter disable=”#”]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.