FAME MMA

Wrzosek komentuje atak na Ferrariego! „Oby walka nie była zagrożona. Chyba że któryś ich ladyboy wskoczy na zastępstwo”

Marcin Wrzosek odniósł się do przerwanego live’a z Tajlandii, w którym wziął udział inny zawodnik FAME Amadeusz „Ferrari” Roślik.

„Ferrari” wraz z między innymi Natanem Marconiem od jakiegoś czasu przebywa w Tajlandii, gdzie razem założyli kanał Trans TV i na żywo transmitują swoje spotkania z transpłciowymi Tajkami. Ich nagrania jednak nie spodobały się wszystkim.

Wrzosek komentuje przerwanego live’a

Do sieci trafiło właśnie nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak do pokoju wtargnął przebywający w Tajlandii Szymon Nowowiejski znany jako „Apteka”, który przerwał transmisję. Na filmie widzimy zaskoczonego freak fightera, który szybko wyszedł na zewnątrz.

Całą sprawę skomentował współtwórca kanału Trans TV Natan, który na Twitterze napisał – Nie obserwujcie go, nie mówcie o nim nic. Typ odklejony od rzeczywistości dziennie dodaje 5 Ig story, oznaczając mnie i Amadiego.

Teraz głos zabrał także Marcin Wrzosek, który opublikował taki wpis – Oby walka Ferrariego nie była zagrożona przez ten incydent no, chyba że któryś ich ladyboy wskoczy na zastępstwo.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Mateusz Murański odklepał! Arkadiusz Tańcula dominuje na FAME 15!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.