FAME MMA

(VIDEO) „Ferrari” zabrał głos po operacji: „Dopiero zjechałem z bloku operacyjnego i idę po wasze skóry”

Amadeusz „Ferrari” Roślik przeszedł wczoraj operację po tym, jak został zaatakowany maczetami. Freak fighter zabrał głos prosto ze szpitala.

Zawodnik FAME opowiedział wczoraj o ataku, po którym potrzebował pomocy medycznej. Do jego mieszkania mieli wejść dwaj napastnicy, którzy przy użyciu maczet mocno go okaleczyli. „Ferrari” wyjaśnił, że musiał walczyć o życie i ostatecznie udało mu się przetrwać krwawy atak.

W materiale opublikowanym na kanale YouTube poinformował kibiców o swoim stanie zdrowia oraz zapowiedział, że opowie całą historię ze szczegółami. Zapowiedział również, że powróci jeszcze do klatki FAME:

– Udało mi się przeżyć, udało mi się uciec. Jak wam opowiem całą tę historię, to część was po prostu nie uwierzy, a jest mrożąca krew w żyłach, rodem z horroru. Wszystko opowiem wam po operacji. Do hejterów co się cieszą, że mam odcięte palce, to już mam je zszyte. Dzisiaj przejdę ostatnią operację, wrócę do sportu.

– Życzcie mi udanej operacji. W normalnym szpitalu powiedzieli, że niestety nie da się mnie uratować, jeśli chodzi o moje zdrowie, ale jak wydam kilkadziesiąt koła prywatnie, to okazało się, że wrócę do MMA w pełni sprawny. Także mordeczki, do zobaczenia. Do usłyszenia.

Amadeusz „Ferrari” zabrał głos po operacji

Freak fighter jest już po ostatniej operacji i prosto ze szpitala zabrał głos, aby przekazać swoim fanom, że wszystko przebiegło pomyślnie. W nagraniu, które udostępnił na Instagramie, powiedział:

Sprawdź!  "Popek" bez szans w walce na FAME 13? Jest coraz większym underdogiem!

– Właśnie się obudziłem. Instagram mi poprzednie relacje usunął. Ponoć operacja się udała. Dopiero zjechałem z bloku operacyjnego i idę po wasze skóry. Chcę tylko głośnych nazwisk.

Źródło: Instagram

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.