High League

(VIDEO) Denis Załęcki podsumował rok we freakach: „Największe dymy w całych freak fightach były moje z Alanem. 10 razy przybiłyby to dymy z…”

W najnowszym wywiadzie Denis Załęcki podsumował 2022 rok. Nie ma wątpliwości, że jest topowym freak fighterem, jeśli chodzi o generowanie zainteresowania i przyciąganie kibiców.

W tym roku „Bad Boy” stoczył trzy walki. Wszedł do świata freak fightów w lutym, kiedy to na gali High League 2 pokonał Alana Kwiecińskiego. Następnie zmierzył się z „Don Diego” oraz Arturem Szpilką. Z Mateuszem Kubiszynem przegrał przez decyzję, natomiast pojedynek z byłym pięściarzem zakończył się po 40 sekundach ze względu na kontuzję Denisa.

Denis podsumował 2022 rok

W ostatniej rozmowie z fansporut.pl Załęcki podsumował miniony rok i powrócił do każdego z pojedynków. Przyznał m.in., że żałuje porażki z Kubiszynem oraz został zapytany o to, jak ocenia swój całokształt w 2022 roku, w tym nie tylko wyniki w klatce, ale również to, co działo się poza nią.

Denis nie ma wątpliwości, że jeśli chodzi o zasięgi i przyciąganie uwagi kibiców, to jest jednym z topowych zawodników w kraju razem z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem.

Zaznaczył jednak, że to właśnie przy okazji jego starcia z Alanem Kwiecińskim kibice mogli zobaczyć największe dymy w całych freak fightach:

Sprawdź!  (VIDEO) Tyburski ma szansę przejść na zawodowstwo? Janikowski komentuje: "Jest najlepszy z freaków, z którymi się mierzyłem. Ma warunki, żeby..."

– Zasięgowo pierwsza trójka na sto procent. Tutaj nie ma raczej nikt podjazdu. Mógłbym wymienić trzy osoby, w tym ja. Na pewno „Ferrari”, kurwa nie wiem… „Kasjo” ucichł trochę. Też myślę, że „Bomba” znajdzie swoje miejsce, ale na pewno nie w pierwszej trójce.

– Największe dymy w tych całych freak fightach były moje z Alanem, a przebiłyby to 10 razy moje dymy z „Kasjem”. Jestem tego pewny na sto procent. Kurwy nienawidzę. Jak go słyszę, to mnie zalewa krew.

Cały wywiad z Denisem Załęckim znajdziesz – TUTAJ

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.