Boks

Wilder zapowiada sensacyjne zwycięstwo z Tysonem Fury! „Rozjadę go w ringu. To będzie spotkanie z pociągiem!”

Już 24 lipca zobaczymy hitowe starcie pomiędzy Deontayem Wilderem, a Tysonem Furym! Będzie to trylogia – do pierwszej ich walki doszło w 2018 roku, kiedy sędziowie wypunktowali remis. W 2020 roku w T-Mobile Arenie w Las Vegas doszło do drugiego starcia, w którym to przez TKO wygrał Tyson Fury.

24 lipca również w T-Mobile Arenie dojdzie do wielkiego rewanżu. Oprócz tego na gali wystąpi Polak, Adam Kownacki, który również w rewanżowym starciu zmierzy się z Robertem Heleniusem.

„Bronze Bomber” opublikował na Instagramie nagranie, w którym widzimy jak na ławeczce wyciska 140 kg. Po tym jak odłożył sztangę wyskoczył nabuzowany i zaczął krzyczeć, że rozjedzie w ringu Tysona Fury’ego!

Gra słowna obu zawodników jest już standardem, zarówno jeden i drugi pięściarz są pewni swojej wygranej, jednak kto finalnie wyjdzie zwycięsko z tego boju przekonamy się już 24 lipca.

Mówisz, że jesteś jak ciężarówka! Zamierzam się po nim przejechać i rozjechać go w ringu, dla Tysona będzie to spotkanie ale z pociągiem!” – stwierdził Wilder w najnowszym materiale, który ukazał się na Instagramie.

Sprawdź!  Coraz bliżej walki unifikacyjnej w wadze ciężkiej. Promotor Fury’ego zabrał głos!

Na temat walki Wildera wypowiedział się również jego współmenadżer oraz doradca – Shelly Finkel„Deontay trenuje ciężej niż kiedykolwiek. Nie chciał w ogóle przychodzić na konferencję prasową, w głowie ma tylko walkę. Pozwolił więc Fury’emu gadać ile wlezie. Widzę u niego ogromne skupienie, zaangażowanie i motywację. Szczerze mówiąc trochę szkoda, że Deontay nie trenował tak wcześniej.” – powiedział Finkel cytowany przez Sports Illustrated.

Hitowa gala WILDER vs FURY już 24 lipca!

Źródło: bokser.org

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *