KSW

Wiemy, kto zastąpi Jurasa i Janisza! Znamy nowych komentatorów KSW

KSW w ostatnim czasie dokonało sporych zmian, jeśli chodzi o sprawy organizacyjne. Już niedługo przy mikrofonie nie usłyszymy duetu Juras & Janisz.

Po 17-latach organizacja postanowiła zakończyć współpracę z telewizją Polsat i tym samym przeszła na platformę streamingową Viaplay. KSW działało razem z Polsatem od drugiej gali, która miała miejsce w 2004 roku. Od 2009 roku i starcia Pudzianowski vs Najman gale mogliśmy oglądać w otwartym kanale. Natomiast po trzech latach musieliśmy wykupić PPV, aby uzyskać dostęp do wydarzeń.

Tym razem będzie to wyglądało całkiem inaczej. Już za niecałe dwa tygodnie zobaczymy galę KSW 65 i największy pojedynek w historii organizacji, czyli starcie Khalidov vs Soldić o tytuł dywizji średniej.

Jak już wiemy, w 2022 roku zobaczymy aż 12 imprez KSW. Pierwsza z nich, czyli KSW 66 odbędzie się 15 stycznia w Szczecinie. W main evencie czeka na nas walka Marian Ziółkowski vs Borys Mańkowski o pas wagi lekkiej.

Wydarzenia nie wykupimy już w systemie PPV. Tym razem musimy nabyć miesięczną subskrypcję na platformie Viaplay. Wraz z nią uzyskamy dostęp nie tylko do KSW, ale także innych wydarzeń sporotwych, w tym m.in. meczów Bundesligi czy też Ligi Europy.

Sprawdź!  Borys Mańkowski ostro o teorii, że Roberto Soldić zabrał mu duszę: "Stwierdzenie z dupy. Dostałem wciry, ale pierwsza runda nawet była niezła"

Wraz z zakończeniem współpracy z Polsatem do KSW powrócił Mateusz Borek. Niestety jednocześnie z organizacji odeszli komentatorzy Łukasz Jurkowski i Andrzej Janisz, których słyszeliśmy przez wiele lat.

Na swoich social mediach „Juras” podał trzy nazwiska. Zdradził, że już na KSW 65 usłyszymy Dominika Durniata, Macieja Turskiego i Alberta Odzimkowskiego.

– Z racji tego, że w czwartek Legia gra ze Spartakiem nagraliśmy „Jurasówke” wcześniej! Gościem @MaciejKawulski który zdradził wiele ciekawych spraw dotyczących nowej drogi KSW.

Kto nowym komentatorem? Trójkąt @DDurniat @m_turski @OdzimkowskiMMA

Bardzo dobry wybór👏🏻👊🏻 – napisał Jurkowski.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Mordercze młotki Soldicia doprowadziły do kontuzji Mameda! Są wyniki badań po ciężkim nokaucie na KSW 65

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.