KSW

Wiemy, kto zastąpi Jurasa i Janisza! Znamy nowych komentatorów KSW

KSW w ostatnim czasie dokonało sporych zmian, jeśli chodzi o sprawy organizacyjne. Już niedługo przy mikrofonie nie usłyszymy duetu Juras & Janisz.

Po 17-latach organizacja postanowiła zakończyć współpracę z telewizją Polsat i tym samym przeszła na platformę streamingową Viaplay. KSW działało razem z Polsatem od drugiej gali, która miała miejsce w 2004 roku. Od 2009 roku i starcia Pudzianowski vs Najman gale mogliśmy oglądać w otwartym kanale. Natomiast po trzech latach musieliśmy wykupić PPV, aby uzyskać dostęp do wydarzeń.

Tym razem będzie to wyglądało całkiem inaczej. Już za niecałe dwa tygodnie zobaczymy galę KSW 65 i największy pojedynek w historii organizacji, czyli starcie Khalidov vs Soldić o tytuł dywizji średniej.

Jak już wiemy, w 2022 roku zobaczymy aż 12 imprez KSW. Pierwsza z nich, czyli KSW 66 odbędzie się 15 stycznia w Szczecinie. W main evencie czeka na nas walka Marian Ziółkowski vs Borys Mańkowski o pas wagi lekkiej.

Wydarzenia nie wykupimy już w systemie PPV. Tym razem musimy nabyć miesięczną subskrypcję na platformie Viaplay. Wraz z nią uzyskamy dostęp nie tylko do KSW, ale także innych wydarzeń sporotwych, w tym m.in. meczów Bundesligi czy też Ligi Europy.

Sprawdź!  Ogromne pieniądze za walkę! Pudzianowski zdradził, ile zarabia w KSW: "Nie narzekam. Kiedy pracuję w KSW, to..."

Wraz z zakończeniem współpracy z Polsatem do KSW powrócił Mateusz Borek. Niestety jednocześnie z organizacji odeszli komentatorzy Łukasz Jurkowski i Andrzej Janisz, których słyszeliśmy przez wiele lat.

Na swoich social mediach „Juras” podał trzy nazwiska. Zdradził, że już na KSW 65 usłyszymy Dominika Durniata, Macieja Turskiego i Alberta Odzimkowskiego.

– Z racji tego, że w czwartek Legia gra ze Spartakiem nagraliśmy „Jurasówke” wcześniej! Gościem @MaciejKawulski który zdradził wiele ciekawych spraw dotyczących nowej drogi KSW.

Kto nowym komentatorem? Trójkąt @DDurniat @m_turski @OdzimkowskiMMA

Bardzo dobry wybór👏🏻👊🏻 – napisał Jurkowski.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Borys Mańkowski ostro o teorii, że Roberto Soldić zabrał mu duszę: "Stwierdzenie z dupy. Dostałem wciry, ale pierwsza runda nawet była niezła"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.